Otwarcie basenów Nemo - strefa z 26 hamakami

  • 12.06.2018, 11:15 (aktualizacja 12.06.2018, 11:25)
  • Ryszard Pajura
Otwarcie basenów Nemo - strefa z 26 hamakami Ubiegły rok na basenach Nemo był rekordowy. Fot. GOSiR
Blisko 25 000 osób skorzystało w ubiegłym roku z otwartego basenu w kompleksie Nemo w Pustkowie-Osiedlu. W tym roku sezon rusza w sobotę 23 czerwca, a wstęp tego dnia będzie bezpłatny.

Z tej okazji Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica przy wsparciu Firmy LERG oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica przygotowali szereg atrakcji, które będą czekać na wszystkich chętnych, chcących zrelaksować się nad wodą.

Podczas uroczystego otwarcia sezonu letniego zostanie oddana do użytku strefa z 26 hamakami, zlokalizowana w lasku przy basenie.

Każdy kto będzie chciał „pochodzić po wodzie” będzie mógł skorzystać z dmuchanej kuli umożliwiającej zabawę po powierzchni wody.

Dla wszystkich dzieci zorganizowane zostaną gry i zabawy prowadzone przez animatorki czasu wolnego, będą też mogły bezpłatnie skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni.

Od 23 do 25 czerwca na dużym basenie zostanie rozłożony dmuchany wodny tor przeszkód,

Ponadto na cały okres sezonu letniego przygotowany zostanie Mobilny Park Linowy, składający się z siedmiu modułów o różnych przeszkodach do pokonania i wspinaczki. Dla dzieci  zostanie przygotowana plaża palmowa z huśtawkami i wielkimi klockami do zabawy.

Osoby, które będą chciały aktywnie spędzić czas nad wodą będą mogły skorzystać z pełnowymiarowego boiska do gry w siatkówkę plażową oraz mniejszego boiska umiejscowionego na trawie

 

CENY BILETÓW

1. Bilet wstępu w dni robocze:
1) normalny na cały dzień – 8,0 zł.
2) ulgowy na cały dzień – 4,0 zł.

po godz. 15.00:
1) normalny – 6,0 zł,
2) ulgowy – 3,0 zł

 

2. Bilet wstępu w soboty, niedziele i święta:
1) normalny na cały dzień – 10,0 zł.
2) ulgowy na cały dzień – 5,0 zł.

po godz. 15.00:
1) normalny – 8,0 zł,
2) ulgowy – 4,0 zł


3. Bilet rodzinny 1* :
1) w dni robocze
cały dzień – 18 zł
po godz. 15.00 – 14 zł

2) w soboty, niedziele i święta
cały dzień – 22 zł
po godz. 15.00 – 18 zł

 

4. Bilety zbiorowe 2* – 4 zł/osoby.


5. Wstęp na obiekt dzieci, które nie ukończyły 6-tego roku życia 3* – bezpłatnie.

1* Bilet rodzinny – dla rodziny 4 lub więcej osobowej (tj. 2 rodziców + min. 2 dzieci 7-18 lat lub 1 rodzic + min. 3 dzieci 7-18 lat) – po okazaniu dokumentów (dowód osobisty, legitymacja szkolna – z tymi samymi miejscami zamieszkania).
2* Bilety zbiorowe – dla dziecięcych i młodzieżowych grup zorganizowanych liczących minimum 10 osób, sprzedawany za wcześniejszą, minimum 1-no dniową pisemną lub telefoniczną rezerwacją, dokonaną przez szkołę lub stowarzyszenie kultury fizycznej. Opiekun grupy ponosi opłatę jak członkowie grupy.
3* Wstęp dzieci, które nie ukończyły 6-tego roku życia – wyłącznie z opiekunem powyżej 18-tego roku życia. Opiekun ponosi opłatę zgodną z cennikiem obiektu.

Informacja Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Onnnn
Onnnn 13.06.2018, 22:57
Witam co Roku to samo nie można było basenów otworzyc wczesniej odkad mamy ładną pogode. Tylko musimy czekac do konca czerwca. Żenada

Pozostałe