Podziękowali byłemu komendantowi

  • 29.06.2018, 13:30 (aktualizacja 29.06.2018, 14:38)
  • Grzegorz Król
Podziękowali byłemu komendantowi
Władze miasta a także cała Rada Miejska w Dębicy, podczas sesji, w czwartek 28 czerwca podziękowali byłemu komendantowi Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

Obowiązki komendanta st. bryg. Wojciech Buszek zdał 5 czerwca tego roku. Przejął je jego dotychczasowy zastępca st. bryg. Roman Merchut. Wojciech Buszek został zaproszony na ostatnie posiedzenie Rady Miejskiej, gdzie otrzymał podziękowania za 13 lat dowodzenia komendą w Dębicy. W swoim krótkim przemówieniu Wojciech Buszek wyjaśnił, że te podziękowania należą się przede wszystkim jego podwładnym, a także strażakom z Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu dębickiego.

- Ja nimi tylko dowodziłem - mówił st. bryg. Wojciech Buszek.

 

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ap
ap 02.07.2018, 07:46
Szczyt hipokryzji ustawiać się do zdjęcia z byłym komendantem gdy się jest częścią "dobrej zmiany" która tego komendanta wyrzuciła.
zyga
zyga 02.07.2018, 13:31
jak pięknie! wyglądają jak rodzina. Trzech muszkieterów....aż się łezka w oku kręci.

Pozostałe