Bal Spectacle de Paris - w styczniu w Dębicy

  • 10.11.2016, 14:45 (aktualizacja 21.11.2016, 21:47)
  • Admin Admin
Bal Spectacle de Paris - w styczniu w Dębicy
Niepowtarzalny klimat francuskiej piosenki i Paryża lat 50 i 60 tych. Muzyka, taniec i piękne kostiumy pozwolą przybliżyć widzom obraz Paryża z jego najpiękniejszych lat. Kawiarnie, spacery brzegiem Sekwany, spotkania artystów, malarze, kwiaciarki, musicale, czyli jednym słowem paryska bohema - to wszystko czeka na publiczność podczas koncertu 28 stycznia 2017 roku.

Złożą się na niego najsłynniejsze piosenki Edith Piaf, Gilberta Bécaud, Yves Montanda i Charlesa Aznavoura: „La Foule”, „Non je ne regrette rien”, „Les feuilles Mortes”, „Le Bourgeois”, „Nathalie”. To niektóre z wykonywanych w spektaklu utworów.
Twórcą tego wyjątkowego widowiska jest Fred Solar, artysta, producent i mecenas kultury. Karierę w branży muzyczno – rozrywkowej Fred Solar rozpoczął w drugiej połowie lat siedemdziesiątych i rozwija ją z powodzeniem do dnia dzisiejszego. To on  był  twórcą fantastycznych spotkań z artystami Paryża, na których oprócz tradycyjnego udziału w koncercie widzowie byli zapraszani na scenę do wspólnej zabawy, stawali się jego nieodłączną częścią. Takie bale – spektakle stały się niezwykle popularne we Francji, Belgii, Szwajcarii i wielu innych krajach, gdzie Fred zawitał ze swoją ideą. Tym razem Fred Solar przyjedzie do Polski na pierwsze tournée „Bal Spectacle de Paris”.
Na trasie jest także Dębica.
Do projektu zostali zaproszeni profesjonalni artyści muzycy i tancerze pochodzący z renomowanych grup artystycznych i zespołów baletowych. Francuskie walce, tango, kankan i wiele innych utworów przenoszą widzów w świat paryskiego kabaretu. Barwne kostiumy, wspaniali tancerze, muzycy i wiodące brzmienie akordeonu podkreślają niesamowitą atmosferę Paryża nocą.
Spektakl – bal to Show, w trakcie którego widzowie zostaną zaproszeni do czynnego udziału w klimacie francuskich melodii.                                    

Spektakl: Paryż nocą
28 stycznia 2017 r., godz.19.00
Dom Kultury Mors

Bilety: 80 zł, 60 zł – ulg. do nabycia w DK Mors, ul. Sportowa 28, tel. 681 42 01.
Centralna rezerwacja biletów: 22 723 03 70.

Informacja prasowa Miejskiego Ośrodka Kultury

Admin Admin

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kura
kura 15.11.2016, 04:16
czy to cyganie?

Pozostałe