Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Agnieszka Żurek celuje w fotel wójta

  • 24.07.2018, 10:23 (aktualizacja 24.07.2018 10:30)
Agnieszka Żurek celuje w fotel wójta
A przynajmniej się nad tym zastanawia. W grę wchodzi start w wyborach na wójta gminy Dębica.

Agnieszka Żurek przez wiele lat była bliskim współpracownikiem wójta gminy Dębica Stanisława Rokosza. Najpierw jako kierownik zakładu wodociągów i kanalizacji, potem dyrektor Centrum Kultury i bibliotek, które postawiła na nogi, wreszcie sekretarz gminy.

Potem popadła w niełaskę u włodarza, odwołana z funkcji sekretarza pracuje obecnie w Przedsiębiorstwie Gospodarowania Odpadami w Paszczynie.

O tym, czy wystartuje w najbliższych wyborach, a jeśli tak, to z poparciem jakich ugrupowań, piszemy w najnowszym wydaniu tygodnika Obserwator Lokalny. Zapraszamy do lektury.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gogus
gogus 3.08.2018, 15:27
to cale towerzystwo z gminy to zapakowac na statek i w miensce emigrantow wywiez bez prawa powrotu
Czarownica
Czarownica 1.08.2018, 13:53
Trzymaj się Agunia!
o. Tadeusz
o. Tadeusz 31.07.2018, 16:53
Alleluja i do przodu !
Anna
Anna 31.07.2018, 07:49
Powodzenia!
wk
wk 29.07.2018, 05:42
Po fotel to do IKEA !
Ania
Ania 27.07.2018, 22:36
Rokosz był cacy a teraz be wiec pani Żurek startuje Uchowaj mnie Boże od takiego nowego starego wójta Problemy gminy zna jak mało kto! Ha ha ha
Wania
Wania 3.08.2018, 11:10
rokosz był cacy i owszem, gdy pani żurek na niego pracowała a gdy okazało się, że jest lepsza to cacy rokosz natychmiast - "eliminacja i zniszczenie"
lecz trafił wkońcu na konkretny opór
I dobrze!
Taka jedna.
Taka jedna. 27.07.2018, 16:42
Następna, która "karierę" rozpoczęła od kolesiowskich układów swojego teścia. Kiedyś wójt był cacy, bo ustawiał na stanowiskach. A teraz ? Be i wróg.
wyborca
wyborca 26.07.2018, 20:57
Panu Rokoszowi EMERYTURA SIĘ KŁANIA!!!!!!!
Cobybyło
Cobybyło 26.07.2018, 09:06
I dobrze,jak wygra to spadnie diametralnie spożycie wódy w siedzibie gminy,a leśne dziadki będą musiały znaleźć inny wyszynk.
Agnieszka
Agnieszka 26.07.2018, 07:31
Wstępujcie do PIS-u inaczej PIS wstąpi do Was !
wyborca
wyborca 25.07.2018, 18:04
Celować to sobie MOŻE - ale nic nie wyceluje!!!!!!!!??????
janusz
janusz 25.07.2018, 11:29
panie pajura, przestan pan promowac slupy wyborcze. ta pani odpoczatku swojej kariery jest zwiazana z rokoszem i ris-em. te cale jej zarzadzenie w spolkach gminnych to ustawianie przez pana rokosza.
Ludzie nie dajcie sie nabarac na jakies akademie mlodych strazakow itd to bzdury polityczne pod kapital wyborczy. chcecie dalsze 5 lat zmarnowane na debicy i ekipy panow rokosza, lipczynskiego, siwula, mikruta, nowaka, wolickiego ??? od 40 lat ta sama klika. ludzie wyjezdzaja z debicy, zostawiaja ten pacholek.
Ola
Ola 25.07.2018, 17:17
Janusz twoja stylistyka wskazuje na to że jesteś opłacanym trolem z PiS. A teraz posłuchaj młokosie. Każdy ma prawo startować w wyborach samorządowych. O tym czy przekona do siebie i tego co robi ludzi zależy tylko od nich. Pani Agnieszka funkcjonuje w tym środowisku od wieku lat. Na pewno zna problemy gminy. Jest kobietą o wyraznej osobowości. Ma pomysły na aktywizację lokalnej społeczności. W swoich działaniach jest skuteczna. Ma ambicje i bardzo dobrze. Potrafi rzetelnie pracować. Bardzo dobrze że myśli o walce o fotel wójta. Kolejna odważna kobieta. Trzymam kciuki aby podjęła decyzję o startowaniu. A szaleństwo hejtu które jest na nią kierowane może świadczyć jedynie o tym że jest postrzegana jako odważna kobieta i poważna konkurentka. Odwagi pani Agnieszko. Warto stanąć w te wyborcze szranki. Trzymam kciuki. Powodzenia.
tekel
tekel 25.07.2018, 10:06
Mądra, potrafi się wysłowić, nie rządzi od ćwierć wieku, dobrze wygląda - u nas to nie może się udać.
janusz
janusz 25.07.2018, 11:42
a co pokazala takiego ??? co dobrego zrobila dla gminy debica ?? ja o niej nie slyszalem nic dobrego konkretnego jako sekretarzu gminy ?? to laske robi ze sie dobrze wyslawia ?? umie sie umalowac i dobrze wygladac ?? jakbys zarabial ponad sto tysiecy rocznie to tez bys dobrze wygladal i dobrze sie wyslawial.
tekel
tekel 25.07.2018, 13:08
Jakby nie liczyć to i tak więcej niż u 90% lokalnych polityków z tymi w Warszawie na czele.
historyk
historyk 25.07.2018, 08:22
A co na to profos z aresztu MO ?
Edyta
Edyta 25.07.2018, 05:58
Bardzo dobra decyzja. Wkoncu Rokosz zostanie odsunięty od władzy. Najwyższy czas.
Robert
Robert 24.07.2018, 20:39
Żadnych szans nie ma. Ambicje to nie wszystko
KL
KL 24.07.2018, 20:14
Powodzenia.
Stefczyk
Stefczyk 24.07.2018, 17:37
Dobrze gdyby wystartowała bo w tej gminie konieczna jest zmiana władzy.Pytanie tylko czy ona byłaby trafnym wyborem,?Widać też że to co robi niby społecznie to kampania wyborcza i chęć odwetu na obecnym wójcie.To nie świadczy o niej najlepiej.
Jadzia
Jadzia 25.07.2018, 11:18
Ale bzdura. Agnieszka społecznie działa nie od dziś, rozumiem, żeś trol opłacony przez Rokosza. Inaczej takiego wpisu byś kie umieścił.
=al
=al 25.07.2018, 11:17
Ci co nic nie robią, uważają że jeśli komuś się chce społecznie pracować, to już kampania wyborcza. Każdy sądzi po sobie.
Julian
Julian 8.08.2018, 15:21
Społecznie? Widzisz co piszesz
Marek
Marek 24.07.2018, 16:05
Super brawo Najwyższy czas Rokosza odsunąć od wladzy.
akron
akron 24.07.2018, 14:40
Byle nie z PiSu!!!
janusz
janusz 25.07.2018, 11:34
Juz wole glosowac na ludzi z PiS-u, niz na te same geby od 40 lat zwiazane z rokoszem i spolka. chcecie dalej takiego dziadostwa na nastepne lata ??? niedlugo to same dziadli i babki zostana w debicy, mlodzi wyprowadzaja sie. debica cala pustoszeje
Kuba68
Kuba68 25.07.2018, 16:57
Janusz chyba piszesz za 2 zł. Twoje komentarze są na poziomie Suskiego. Daj spokój. Dziecko najpierw należy w życiu coś osiągnąć ciężką pracą a potem możesz krytykować. Jak tacy młodzi wyjeżdżają jak ty z takim potencjałem to palec Boży nad nami czuwa. Szerokiej drogi.
janusz
janusz 25.07.2018, 21:27
faktem jest ze zmiana jest potrzebna i wymagana, gruntowna, wietrzenie calosci magazynow i wszedzie. to trzeba przyznac. zeby w zyciu cos osiagnac, nie trzeba daleko patrzec, a tym bardziej ciezko az tak pracowac. wystarczy spojrzec na rodzinno-krolewska polityczna samorzadowa obecna wladze w naszej gminie Debica - ris-psl-po i garnuszek ich roznej masci przebierancow. samymi emerytami juz nic wiele dobrego sie nie da uczynic. to tak jakbys starego schorowanego psa uczyl nowych sztuczek.
Czas na zmiany, a nie na plastikowe slupy.

Pozostałe