Wiadukt na Kościuszki znowu pod wodą (zdjęcia)

  • 26.07.2018, 11:44
  • Tomasz Ratuszniak
Wiadukt na Kościuszki znowu pod wodą (zdjęcia)
Wystarczyło kilkanaście minut intensywnego deszczu, by przejazd pod wiaduktem na ul. Kościuszki w Dębicy zniknął pod wodą.

Część kierowców rezygnowała  i zawracała, część próbowała pokonać przejazd wjeżdżając dwoma kołami na niewielkie pasy z kostki brukowej znajdujące się po obu stronach drogi. Byli również tacy odważni, którzy nic nie robili sobie z jeziora, które powstało pod wiaduktem i pokonywali je z  rozpędu. Na szczęście żaden z nich nie utknął.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Barbara
Barbara 27.07.2018, 16:58
To jakieś fatum? Chodziłam tamtędy do przedszkola w latach 1973-75 i wtedy po ulewach widok byl podobny. Remonty nie pomogły, nowe technologie też, to musi być coś na rzeczy. Dobrze, że pod wiaduktem chociaż nic nie straszy. A poważnie, czy przejscie zalane, czy Dębica odnowiona lepiej lub gorzej, to kocham to miasto choć nie ma mnie w nim już 30 lat.
lord
lord 27.07.2018, 23:42
Przekroje rur i wydajność pomp to nie jest jakaś technologia kosmiczna z NASA
Wystarczy odrobina znajomości praw fizyki, nawet na poziomie Komorowskeigo - woda ma to do siebie ze się zbiera i spływa xD
https://youtu.be/9WrWlLZDl4g?t…

Pozostałe