Magdalena Marszałek nowym komendantem

  • 27.07.2018, 11:39
  • Ryszard Pajura
Magdalena Marszałek nowym komendantem Magdalena Marszałek
Magdalena Marszałek przejęła stery od Kamili Rachwał i została komendantem 7. Szczepu Drużyn Dębickich "Invicti" im. gen. Mariusza Zaruskiego Związku Harcerstwa Polskiego.

Zmiana nastąpiła w trakcie corocznego wyjazdu kadry szczepu, który odbył się w Rozdzielni Wiatrów w Głobikowej. Instruktorzy, drużynowi i przyboczni podsumowali miniony rok, zaplanowali kolejny i wybrali nowego komendanta szczepu, co było związane z zakończeniem trzyletniej kadencji.

Podsumowano też pracę komendy szczepu, której jednogłośnie udzielono absolutorium. Po phm. Kamilli Rachwał HR stery szczepu objęła pwd. Magadalena Marszałek HR.

W komendzie pomagać będą jej pwd. Jakbub Olechowski HO jako skarbnik oraz pwd. Piotr Cebula HO jako zastępca ds. programu.

Pozostały czas poświęcono na planowanie kolejnego roku harcerskiej pracy w niemal 120-osobowym szczepie. Kalendarz zapełniły biwaki, obóz, gry terenowe i inne przedsięwzięcia. Nie zabrakło chwili na indywidualne rozmowy oraz wspólną zabawę. Już we wrześniu będzie można dołączyć do gromad i drużyn tworzących szczep.

7 Szczep Drużyn Dębickich powstał w 2007 r. z inicjatywy części drużyn działających w Hufcu ZHP Dębica. Pierwszym komendantem szczepu został hm. Mateusz Cebula HR i kierował nim do 2012 r. Potem przez trzy lata komendantem była phm. Katarzyna Cebula HR, a przez następne trzy lata phm. Kamilla Rachwał HR. Szczep zrzesza obecnie niecałe 120 osób w 8 jednostkach działających w różnych punktach miasta.

 

Informacja Komendy Hufca Związku Harcerstwa Polskiego

 

ryszardpajura_

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe