Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Kino letnie - Śnieżka funduje nagrody

  • 2.08.2018, 08:22
Kino letnie - Śnieżka funduje nagrody
Entuzjaści letnich seansów pod chmurką jeszcze przez miesiąc będą mogli oglądać filmowe produkcje w wygodnych leżakach, mając przy tym możliwość zdobycia nagród od Śnieżki. To już trzecia edycja dębickiego Kina Letniego organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury przy wsparciu FFiL Śnieżka SA.

Wraz z zakończeniem lipcowych projekcji podsumowano też pierwszą część konkursu Śnieżki. Zadaniem uczestników była odpowiedź na pytania znajdujące się na rozdawanych podczas dotychczasowych seansów kuponach. Trzech najbardziej kreatywnych kinomaniaków zostało nagrodzonych farbami z palety barw Śnieżki Satynowej, pozostali laureaci otrzymali zestawy firmowych gadżetów, idealnych na wakacyjne wypady.

- Z entuzjazmem obserwujemy zainteresowanie mieszkańców Dębicy tym przedsięwzięciem i cieszymy się, że już po raz trzeci możemy być częścią tej kulturalnej inicjatywy. Równie dużą popularnością co same filmy cieszy się nasz konkurs, w którym mogą wziąć udział wszyscy widzowie. Pierwsze rozdanie nagród już za nami, zapraszamy do wypełniania kuponów podczas sierpniowych projekcji – mówi Aleksandra Małozięć, manager ds. komunikacji korporacyjnej FFiL Śnieżka SA.

Śnieżka oraz MOK Dębica zapraszają na sierpniowe seanse pod gołym niebem w każdy piątek o godz. 20.30, do parku przy ul. Brzegowej. Wyświetlane będą polskie komedie, takie jak: „Randka w ciemno”, „Kobiety bez wstydu”, „Jeszcze raz” oraz „Słaba płeć”. Ten ostatni w najbliższy piątek 3 sierpnia.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe