Dwanaście naszych firm ubiega się o tę nagrodę

  • 03.08.2018, 15:45 (aktualizacja 03.08.2018, 15:52)
  • Ryszard Pajura
Dwanaście naszych firm ubiega się o tę nagrodę Podczas obrad kapituły.
W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyły się pierwsze obrady Kapituły Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”, podczas której zgłoszone dotychczas przedsiębiorstwa zostały poddane ocenie.

Stara się o to dwanaście firm z naszego powiatu:

Bama Logistics z Kozłowa,

Olimp Laboratories z Nagawczyny,

Omega Pilzno,

Mateo z Dębicy,

Ergpet Pustków,

Fabryka Reklamy Krzysztofa Zięby z Dębicy,

Kamen z Pustkowa,

Podkarpackie Zakłady Mechaniczne z Dębicy,

Decolux Dębica,

Cimesmak Brzeźnica,

Venma Natalii Mączki z Pustkowa,

Euro-Bud Dębica.

Dwudziestu przedstawicieli m.in. Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Miasta Rzeszowa, regionalnej gospodarki, rzeszowskich uczelni, świata mediów, biznesu, dyrektorzy banków, dokonali wstępnej oceny blisko 150 firm zgłoszonych do udziału w tegorocznej edycji Konkursu.
Ocenianych jest kilkanaście wskaźników, wśród nich przychody, rentowność, poziom zatrudnienia, dbałość o pracowników, relacje z kontrahentami, sponsoring, innowacje, nakłady na badania i rozwój oraz eksport.
Prezes Centrum Promocji Biznesu Paweł Zając – organizator konkursu podkreślił, że w podkarpackiej gospodarce dzieje się dobrze i firmy, które startują w tegorocznej edycji Nagrody odznaczają się znakomitymi wynikami gospodarczymi.
Uroczyste ogłoszenie laureatów będzie miało miejsce w październiku br. w Centrum Wystawieniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce.

Informacja Centrum promocji Biznesu w Rzeszowie

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe