Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Internat - lata osiemdziesiąte

  • 4.08.2018, 15:46
Internat - lata osiemdziesiąte
Dzisiaj w cyklu zdjęć, prezentowanych z okazji 80-lecia Zespołu Szkół Zawodowych nr 1, te ilustrujące życie w internacie Mechanika, w latach osiemdziesiątych.

Zdjęcia odnalezione zostały w archiwach szkoły. Nie wiemy, kto je zrobił. Jeżeli rozpoznajecie się Państwo na tych zdjęciach, swoich kolegów lub koleżanki, prosimy o informacje do redakcji Obserwatora Lokalnego (Dębica, Żeromskiego 10), e-mail: [email protected]

Chociaż na końcu są zdjęcia grupy chłopców w pracowni fotograficznej. Czy to oni są autorami zdjęć, prezentowanych dzisiaj?

Jutro kolejna galeria - tym razem zdjęcia zmieniającego się miasta.

Archiwizacja cyfrowa: Artur Barwacz

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bcd
bcd 2.09.2018, 23:54
ostatnie zdjęcie- wyposażeniem szkoł była ciemnia fotograficzna, powiększalnik, maskownica, suszarka do zdjęć, z reguły czarno białe, (czasem kolorowe z polskim obiektywem Janpol Color). W szkołach zwykle był tez lekarz, dentysta, higienistka. Zdjęcia szły szybko(1-2-5 minut) i efekt niezły- dobry kontrast. Slajdy kolorowe wywołałem w Warszawie w Polmarku, ul. Potocka 33. Do tej pory dobry i niezmieniony kolor, lepiej niż zwykle w USA.

Pozostałe