Maga pechowa dla kierowców - zdjęcia

  • 05.08.2018, 16:12
  • Grzegorz Król
Maga pechowa dla kierowców - zdjęcia
Za nami drugi dzień zmagań kierowców w ramach Rajdu Stomil. Dziś kierowcy ścigali się na kilku OSach. Najtrudniejszy, jak się okazało był ten kończący się na górze Maga.

W ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia kierowcy trzykrotnie pokonywali trasy Gołęczyna–Dobrków oraz Zagórze–Zwiernik. Meta pierwszej znajdowała się na górze Maga. Jak się okazało był to najbardziej kolizyjny punkt tego dnia. Tuż za znakiem oznaczającym koniec odcinka znajdowała się tzw. hopa, a za nią lekki zakręt w prawo. Sześć załóg, już po minięciu mety, wypadało z trasy, przejeżdżając po skarpie i wjeżdżali w pole. Dwa samochody zostały mocno uszkodzone, co uniemożliwiło ich kierowcom i pilotom kontynuowanie rajdu. Podczas kolejnych przejazdów kierowcy byli już bardziej ostrożni.

Natomiast w ramach Super KJS (Konkursowa Jazda Samochodem) kierowcy dwukrotnie pokonywali odcinek Gołęczyna-Dobrków oraz cztery razy trasę Zwiernik-Zwiernik. Tu również nie brakowało emocji. A już za niespełna dwie godziny, na pilźnieńskim Ryku Rajd Stomil zostanie oficjalnie zakończony, a najlepsi kierowcy otrzymają nagrody.

Grzegorz Król

Zdjęcia (53)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe