Rajd Stomil - nasi na podium!

  • 05.08.2018, 21:59 (aktualizacja 05.08.2018, 22:47)
  • Grzegorz Król
Rajd Stomil - nasi na podium! Jerzy Suder i Krzysztof Świstak wraz z zastępcą wójta gminy Jodłowa Dorotą Krzyżak.
Zawodnicy Automobilklubu Stomil z Dębicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony podczas siódmej edycji Rajdu Stomil.

Pierwotnie wręczenie nagród dla najlepszych kierowców miało odbyć się na pilźnieńskim Rynku. Niestety pogoda pokrzyżowała plany organizatorom i tuż przed rozpoczęciem ceremonii niebo zasnuły czarne chmury, z których lunął porządny deszcz. Ostatecznie zawodnicy odebrali puchary w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Pilźnie. Nagrody wręczała burmistrz Pilzna Ewa Gołębiowska, wójt gminy Jodłowa Robert Mucha wraz z zastępcą Dorotą Krzyżak, dyrektor zawodów Mirosław Matelowski oraz Bartłomiej Dziurzyński, prezes Automobilklubu Stomil w Dębicy.

Wśród najlepszych znaleźli się także kierowcy z AK Stomil: Michał Rokita, który jechał z Wojciechem Habudą z Automobilklubu Śląskiego, Grzegorz Olszewski i Łukasz Patla oraz Jerzy Suder i Krzysztof Świstak. Które miejsca wywalczyli nasi kierowcy? Wszystkie wyniki znajdziecie Państwo w najbliższym wydaniu Obserwatora Lokalnego, który do sprzedaży trafi we wtorek 7 sierpnia. Zachęcamy do lektury!  

Grzegorz Król

Zdjęcia (54)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe