Do autostrady od Pustyni nie dojedziesz

  • 14.08.2018, 08:02 (aktualizacja 14.08.2018, 11:02)
  • Janusz Grajcar
Do autostrady od Pustyni nie dojedziesz
Zamknięta została droga na łącząca drogę wojewódzką nr 985 Dębica - Mielec z rondem na węźle autostradowym Dębica Wschód. Na tym odcinku prace trwają już od połowy maja, ale dotychczas obowiązywał ruch jednokierunkowy sterowany sygnalizacją świetlną.

Kierowcy jadący od Mielca są kierowani na objazd w kierunku węzła Dębica Zachód w Żyrakowie.

Do autostrady, wjazdu w Pustyni (Dębica Wschód), można też dojechać przez Zawadę.

Wyłączenie drogi z ruchu jest konieczne, by firma pracująca przy budowie łącznika wschodniego mogła rozpocząć prace przy budowie ronda na skrzyżowaniu w Pustyni. Jak szacuje dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Dębicy Jacek Drobot utrudnienia z tym związane potrwają przez ok. miesiąc.

Zamkniętą dla ruchu droga  mogą się poruszać jedynie auta firm zaangażowanych przy tej inwestycji oraz mieszkańcy przylegających do niej domów.

 

Janusz Grajcar

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pustynianka
Pustynianka 22.08.2018, 15:44
Nie ma przejazdu i nie ma oznaczeń. Brak możliwości przejazdu osobowym w obie strony. Tempo pracy że lepiej nie mówić! W zasypywanych poboczach dużo krawężników i kostek które dobry gospodarz zagospodarowałby w innym miejscu. Np. plac zabaw, parking czy drogi.Szkoda!!!!
Kuba
Kuba 14.08.2018, 11:55
Jak ktoś jest osobówką to dojedzie. Trzeba tylko wiedzieć jak. ;-)
Krzys
Krzys 14.08.2018, 16:36
No tak, ale po co przeszkadzać drogowcom?
No i jak wpadniesz w dziurę i uszkodzisz samochód, to do kogo będziesz miał pretensje?

Pozostałe