Zawodnicy OCR Dębica na Barbarian Race w Tychach - zdjęcia

  • 20.08.2018, 09:13 (aktualizacja 20.08.2018, 09:33)
  • Grzegorz Król
Zawodnicy OCR Dębica na Barbarian Race w Tychach - zdjęcia Zawodnicy OCR Dębica w Tychach, przed biegiem Rebelia Elita. Od lewej: Dobrawa Wrzosek, Adrian Jasiak, Krzysztof Kędzior i Sebastian Starzyk. Fot. Grzegorz Król
Siedmiu zawodników trenujących w OCR Dębica wzięło udział w jednym z najcięższych biegów z przeszkodami - Barbarian Race w Tychach-Paprocanach. W sobotę startowały cztery osoby w Rebelii Elicie na dystansie 10 km, a w niedzielę trzy osoby zmierzyły się w Furii Elicie, a do pokonania mieli 14 km.

W pierwszym biegu wystartowała Dobrawa Wrzosek, Adrian Jasiak, Krzysztof Kędzior i Sebastian Starzyk, w drugim biegli Anna Laska, Lucjan Weselak i Bartek Szymaszek. Co ważne - wszyscy ukończyli mordercze zawody, choć żadnemu z naszych zawodników nie udało się przekroczyć linii mety z opaską Elita. A tę traciło się, kiedy z jakiegoś względu nie została zaliczona jedna z przeszkód. Co chwilę nad Jeziorem Paprocańskim słychać było krzyk spowodowany skurczami, czy bólem, a zawodnicy niejednokrotnie musieli dobiegać do mety z ranami na nogach, czy rękach. Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu Obserwatora Lokalnego, który do sprzedaży trafi we wtorek 21 sierpnia. Zachęcamy do lektury!

Grzegorz Król

Zdjęcia (36)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe