W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 21.11.2016, 21:48
  • Admin Admin
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
W Brzostku radni nie zgodzili się na podwyżkę stawek za śmieci, ale w Dębicy mieszkańcy zapłacą za nie drożej. O tym, w których gminach będzie taka podwyżka piszemy w najnowszym numerze Obserwatora Lokalnego. Jak co tydzień, zapraszamy do lektury.

W numerze, w sprzedaży od wtorku 22 listopada br. przeczytać można m.in.:

- Monitoring w mieście już działa. Gdzie i ile jest tych kamer?

- Przyszli na mecz, okradli gospodarza.

- Budżet obywatelski - walka o milion? Na jakie projekty będzie można oddać głos?

- Szkoła Społeczna: windy na gwiazdkę jednak nie będzie.

- Szpital zapewnia: już nie będzie kradzieży pościeli.

- 10 lat Dębickiego Klubu Biznesu w jubileuszowych liczbach.

- Obwodnice Pilzna i Brzostku w 2013 roku?

- Pół wieku Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

- O tym, jak Małgorzata i Waldemar Czapiewscy uratowali bociana.

- Dziki rozrabiają na boisku w Stasiówce.

- Brzostek: w służbie zdrowia nadal kryzys.

- Matematycy znów staną do walki.

- Otwarta scena wystawi komedię.

- Kto wygrał Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej.

- Klasa A: mistrzem jesieni Łęki Górne.

 

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lolo
lolo 26.11.2016, 20:45
https://www.youtube.com/watch?…
$$$
$$$ 26.11.2016, 12:43
Oglądam dębicki klub biznesu i myślę.......gdzie najzdolniejsza młodzież? Czy wróciła do Dębicy po studiach?Czy miałaby szansę i chciała zasiąść w tym gronie?
Co tam robią politycy?
funek
funek 26.11.2016, 22:00
Większość to kupa cwaniaków. Nie o młodzieży piszę, Oni bez tych cwaniaków się niestety nie przebiją...
takaprawda
takaprawda 26.11.2016, 14:33
młody,zdolny i wykształcony nie będzie żył i pracował w grajdole!
krzy
krzy 24.11.2016, 19:22
Coś mi się wydaje, że te internetowe wojenki między I i II LO w Dębicy są zupełnie niepotrzebne. Każda z tych szkół ma swoje zalety - np. Jagiełło wyposażenie pracowni, Twardowski mniej znudzonych i wypalonych nauczycieli. Z uprawiania takiej gownoburzy w internecie nic dobrego nie wynika. Poza tym, że nie można się doczekać jakichś wspólnych przedsięwzięć tych w sumie niezłych szkół. Jakichś inicjatyw ogólnomiejskich - piknik naukowy, spotkania z naukowcami, czy coś w tym guście. Trochę mi tego brakuje w Dębicy.
logika
logika 24.11.2016, 17:15
Już w styczniu nowy ranking. Wygra go ILO bez problemu! Kto się trochę orientuje, to wie dlaczego. Redaktorzy Obserwatora już powinni myśleć nad tytułem wiadomości o tym, tak by ILO nie pochwalić, a IILO (broń Boże) nie urazić!
ette
ette 24.11.2016, 12:34
PAni Redaktor nie oczekujemy podawania danych tej "Pani z ronda". Potraktujcie ją tylko tak jak innych, podając jej inicjały.
Dobre imię? Jakie dobre imię. Straciła je, oddając skok przez rondo będąc pod wpływem
logika
logika 23.11.2016, 08:08
a ja słyszę, że najzdolniejsza chodzi od kilku lat do IILO. To jak tam pracują? No ale o IILO nie "wolno" w obserwatorze źle pisać!
uczeń
uczeń 23.11.2016, 07:42
Pekala to człowiek, który odpowiada za upadek LO nr 1, ale gdzie byli nauczyciele. Jednak to prawda, że LO nr 1 i tak ma najlepsze wyniki z matur. To wynika też z tego że tam szła najzdolniejsza młodzież. Mechanik z Zielińska to upadek totalny.
cave
cave 24.11.2016, 15:15
Tak, ma najlepsze wyniki matur, bo najsłabsi uczniowie do matury nie podchodzą.
logika
logika 24.11.2016, 17:22
podchodzi 100%. Gdzie są Ci co nie podchodzą? Przestań brać to co powoduje u Ciebie zanik rozumu!
logika
logika 23.11.2016, 07:29
Jak I LO wg obserwatora jest takie złe(a najlepsze w rankingach), to jakie są inne LO w Dębicy? Obserwator jest wyraźnie stronniczy! I też pisze na zamówienie polityczne!
polityk
polityk 23.11.2016, 07:20
Wszystko w starostwie, mieście, województwie i polsce polityczne,każdy stołek. WZD obsadza te stołki od prawie od 15 lat w Dębicy.
polityku
polityku 26.11.2016, 20:32
Uderz w stół...
Dębiczanka
Dębiczanka 23.11.2016, 07:01
Pani Dyrektor wydziału oświaty w Starostwie to dopiero stołek polityczny,nie została dyr. w LO to dostała w starostwie stołeczek .
fredzio
fredzio 23.11.2016, 06:23
? Gościu ty nie wiesz ze dyrektor szkoły to stołek polityczny? Nie ma apolitycznych dyrektorów w Polsce. Patrz na Debice- Czekajowa z PiSu, Klabacha z PSLu. Nikt bez wsparcia partyjnego nie ma szans.
Nikos
Nikos 22.11.2016, 22:28
Większość nauczycieli z Jagiełły to lenie. Do roboty się weźcie, a nie przedstawianie róbcie. A ten pan to mąż nauczycielki. Wstyd.
rosomak
rosomak 23.11.2016, 21:53
nieprawda, nie wszyscy to lenie np.pani od francuskiego nie jest.leniem. To wspaniały pedagog, osoba ciepła, subtelna, kulturalna, doskonale wykształcona, uwielbiana przez uczniów. To ona powinna zostać dyrektorem zamiast tego duetu disco polo.
rosołek
rosołek 23.11.2016, 22:00
buahahahahaha!!!!!!
?
? 22.11.2016, 20:06
Kto jest "udacznikiem" i może dyrektorować w Jagielle?
Proszę o kandydatury, tylko nie partyjne typu ktoś z PO,PiS, SLD, PSL.
wit
wit 23.11.2016, 22:05
Ulrich von Jungingen
fredzio
fredzio 22.11.2016, 19:25
Za Pękali w Jagielle był bałagan, dyrektor o nic nie dbał i wspierał tylko swoich popleczników. Teraz za Klabachy jest bałagan i wspieranie swoich popleczników. Co się zmieniło? Poplecznicy. I nc poza tym. Jeden nieudacznik zastąpił drugiego nieudacznika.
kra
kra 22.11.2016, 17:50
Znów ktoś cenzuruje komentarze.........................TRAGEDIA, a apropos wyników matur w jagielle/ z małej litery to nie pomyłka/ zapytajcie uczniów i rodziców ile wydają na korki
tapir
tapir 23.11.2016, 22:03
Człowieku, cała Polska chodzi na korki, taki mamy system. A ja znam gości i z jagiełły i z 2-ki i wszyscy chodzą na korki, tylko że w 2-ce nie wolno sie do tego przyznać bo ich tak wytresowali.
...............!
...............! 22.11.2016, 17:14


w Jagielle były najlepsze wyniki matur w 2016roku i w każdych wcześniejszych latach (można sprawdzić , pisaliście też o tym w Obserwatorze w 2016). W pozostałych liceach było gorzej i to boli krytykantów jakoby dbających o nasze dzieci. Nasze dzieci was nie obchodzą tylko rozróba.
Ja nie pisałem matury próbnej, a kiedy trzeba było napisać w maju to przygotowany pisałem jak z nut.
Dajcie już spokój!!!Wstyd, wstyd, wstyd "elyto dębicka"!
Kim jest Sebastian Miś?
cave
cave 24.11.2016, 15:20
Proszę sprawdzić, ilu uczniów ukończyło szkołę, a ilu podeszło do matury. Skoro najsłabsi do matury nie podchodzą, to średnia z egzaminu jest wysoka
Anioł Stróż pieszego
Anioł Stróż pieszego 22.11.2016, 17:06
Ty zasrany bandyto pracujący jako kierowca gównianej firemki transportowej a jadący ulicą Krakowską w kierunku Latoszyna białym autobusem o rejestracji prawdopodobnie RDE 89C **** i coś tam dalej (przejście i światła obok schodów do parku)
Ja rozumiem że twoim jedynym obowiązkiem w pracy poza wożeniem ludzi jest wypatrywanie Inspekcji Transportu Drogowego lub policji oraz uciekanie przed nimi ale zapamiętaj sobie BYDLAKU jeden, że obowiązują cię również ZASADY RUCHU DROGOWEGO szczególnie CZERWONE ŚWIATŁO
Więc zanim kogoś ZABIJESZ to durniu pomyśl
A jeśli nie masz hamulców, a jest to dość prawdopodobne, to powiedz gdzie ty robisz przeglądy techniczne pojazdu który użytkujesz?
Jak się zbliżasz do przejścia i masz żółte/czerwone i kilkadziesiąt metrów oraz kilka sekund na reakcję i pełną widoczność oraz widzisz auta zatrzymujące się a jadące z naprzeciwka to się zatrzymaj
A jeśli faktycznie nie masz hamulców to sobie przebij dziurę w podłodze (to proste w tych waszych skorodowanych złomach) i hamuj nogami jak Fred Flinston
chalesz
chalesz 22.11.2016, 09:02
Monitoring ... pieniadze wydame...
das
das 21.11.2016, 22:40
"- Obwodnice Pilzna i Brzostku w 2013 roku?"
W tym roku na pewno nie dadzą rady.
Tom
Tom 21.11.2016, 22:31
Był dobrym nauczycielem w Jagielle.

Pozostałe