16 tysięcy ludzi na basenie w sierpniu

  • 04.09.2018, 10:24
  • Ryszard Pajura
16 tysięcy ludzi na basenie w sierpniu
Podczas wakacji basen zewnętrzny w kompleksie Nemo w Pustkowie-Osiedlu odwiedziło ponad 23 200 osób. Rekordowy był sierpień.


W tym roku czekały na nich nowości, np. strefa hamakowa, składająca się w kilkunastu średnich hamaków oraz jednego dużego rodzinnego żółwiego hamaka.

Dla dzieci i młodzieży udostępniono mobilny park linowy, składający się z siedmiu modułów o różnych przeszkodach do pokonania i wspinaczki, plażę palmową z huśtawkami i wielkimi klockami, trzy zjeżdżalnie wodne, boisko do gry w siatkówkę plażową.

Miłośnicy kina po raz kolejny mieli możliwość obejrzeć filmy „pod chmurką” w ramach kina letniego. W piątek 3 sierpnia podczas emisji filmu Sztuka Kochania licząca ponad 170 osób widownia w pełni zapełniła leżakami plac przed ekranem. Tym samym była to najwyższa frekwencja z pośród wszystkich trzech edycji kina letniego.

Niestety w wyniku opadów deszczu i burzy dwa seanse musiały zostać odwołane.  

W lipcu basen zewnętrzny odwiedziło ponad 7 200 osób.

- W pierwszym miesiącu wakacji odnotowaliśmy tylko jeden dzień, w którym frekwencja na basenie wyniosła ponad 1000 osób, z rekordem w tym dniu wynoszącym 1395 osób - informuje Krzysztof Lipczyński, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Znaczna poprawa pogody sprawiła, iż w sierpniu kompleks odwiedziło blisko 16 000 osób.

- Dodatkowo w tym miesiącu zanotowaliśmy aż sześć dni, w których frekwencja wyniosła ponad 1 000 osób, łącznie z rekordem w jednym dniu wynoszącym 1 553 osoby - Krzysztof Lipczyński dodaje, że frekwencja w sierpniu to rekord jednego miesiąca w dotychczasowej historii Nemo.

 

Na podstawie informacji GOSiR w Pustkowie-Osiedlu

 

ryszardpajura_

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
aha
aha 06.09.2018, 11:43
Na Zatorzu , na obiekcie Igloopool zrobić piękny odkryty basen ...
plan
plan 06.09.2018, 13:50
Piasek tańszy - ma być plaża nad Wisłoką.
zeus
zeus 06.09.2018, 08:53
na sobieskiego zrobic podobne :)Panie obecny burmistrzu do roboty

Pozostałe