Żona do adopcji na Sylwestra w Śnieżce

  • 22.11.2016, 11:05
  • Admin Admin
Żona do adopcji na Sylwestra w Śnieżce Krzysztof Piątek
Miejski Ośrodek Kultury przygotował wyśmienitą propozycję teatralną na sylwestrowy wieczór. Na deskach Domu Kultury Śnieżka wystawiony zostanie spektakl „Żona do adopcji”, komedia omyłek pokazująca codzienne utarczki damsko-męskie, wyreżyserowana przez Jakuba Ehrlicha. na scenie wystąpią: Patrycja Szczepanowska, Marek Pituch i Jakub Wons.

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę.
Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem normalności.
Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

Spektakl rozpocznie się 31 grudnia o godz.19:30 w Domu Kultury Śnieżka Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.
Bilety w cenie  50 zł będą do nabycia w kasie Domu Kultury Śnieżka przy ul. Bojanowskiego 18. Rezerwacje pod nr tel. 14 670 31 67.
W cenę została wliczona lampka szampana, którą będziemy wznosić toast za pomyślność w nadchodzącym roku.
Zapraszamy do spędzenia tego niezwykłego, sylwestrowego dnia i wieczoru razem z nami!

Żona do adopcji
Reżyseria: Jakub Ehrlich
Scenografia:  Adam Grządziel
Muzyka: Szymon Suchoń
Kostiumy: Ewa Kowalewska
Występują: Patrycja Szczepanowska, Marek Pituch, Jakub Wons.

Informacja prasowa Miejskiego Ośrodka Kultury

Admin Admin

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe