Rowerem na piknik - zaproszenie

  • 12.09.2018, 09:10 (aktualizacja 12.09.2018, 09:21)
  • Grzegorz Król
Rowerem na piknik - zaproszenie
Uczniowski Klub Sportowy Kępa oraz Parafia NSPJ w Dębicy - Latoszyn serdecznie zapraszają na pielgrzymkę rowerową Rowerem po zdrowie. Patronat honorowy nad imprezą objął burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

Rajd wystartuje w sobotę 15 września o godz. 9:00 spod Szkoły Podstawowej nr 10, przy ul. Wagnera 4. Zapisywać można się bezpośrednio przed rajdem.

Trasa to ok. 36 km i będzie wiodła z Dębicy przez Straszęcin, Wolę Wielką, Zasów, Nagoszyn, Bobrową, Wolę Żyrakowską, Żyraków, Zawierzbie do Dębicy.

W Bobrowej odbędzie się piknik dla uczestników imprezy. Udział osób niepełnoletnich tylko pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego, wszystkich uczestników obowiązuje podczas przejazdu kask ochronny. Organizatorzy zapewniają: zabezpieczenie medyczne, wóz serwisowy, zimne napoje , ciepły posiłek, gry i zabawy podczas pikniku w Bobrowej.

Nad bezpieczeństwem przejazdu czuwać będą funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy Straży Miejskiej w Dębicy oraz ratownicy medyczni Pogotowia Medycznego. Współorganizatorami rajdu są Starostwo Powiatowe w Dębicy oraz Organizacja Odzysku Eko-Świat.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe