Kangur z Dębicy zdobywcą Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej

  • 22.11.2016, 12:47 (aktualizacja 23.11.2016, 11:03)
  • Admin Admin
Kangur z Dębicy zdobywcą Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej
Producent drukarek przemysłowych - Kangur Sp. z o.o. został laureatem głównej nagrody w kategorii mikroprzedsiębiorstw (firm zatrudniających do 10 osób) 15.edycji Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej. Konkurs rozstrzygnięty został wczoraj w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym w Jasionce k. Rzeszowa, a odbywał się pod medialnym patronatem m.in. Obserwatora Lokalnego. Na zdjęciu Andrzej Zelek, członek zarządu tej spółki, który odebrał nagrodę.

Konkurs organizuje Centrum Promocji Biznesu  w Rzeszowie, we współpracy w Wojewodą Podkarpackim i Urzędem Marszałkowskim. To największy i najbardziej prestiżowa nagroda biznesowa w naszym województwie. Przyznawana jest w kilku kategoriach: firmy mikro, male, średnie i duże.

Spółka Kangur z ul. Drogowców w Dębicy o laur ubiegała się w tej pierwszej. I zdobyła go, pokonując wszystkich pretendentów z Podkarpacia.
Z naszego powiatu w konkursie w kategorii firm mikro startowały także: Serwis Opon sp. z o.o. Dębica, Gran PolyChem sp. z o.o Pilzno.

To drugi taki laur w kategorii firm mikro - w 2006 roku konkurs wygrał Zakład Optyczny Krystyna Pokorna-Stafin z Dębicy.

Kangur to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która zajmuje się produkcją bezkontaktowych drukarek przemysłowych, stosowanych do znakowania, datowania oraz kodowania produktów i opakowań. Firma produkuje także transportery taśmowe, atramenty i układy sterujące, oparte o technologię mikrokomputerów.
Siedzibę ma przy ul. Drogowców 7 w Dębicy, a w skład jej zarządu wchodzą: Mariusz Kania (prezes), Dariusz Gurga i Andrzej Zelek.

Więcej na temat konkursu i pozostałych jego laureatów z naszego powiatu napiszemy w Obserwatorze Lokalnym, który ukaże się we wtorek 29 listopada.

Admin Admin

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
GP
GP 23.11.2016, 04:53
kangury producent drukarek, no proszę można.

Pozostałe