Ruiny Nicoll House

  • 15.09.2018, 10:38
  • Ryszard Pajura
Ruiny Nicoll House
Tak zatytułowana jest jedna z prac Joe Ryan'a, jakie możemy od wczoraj oglądać w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Akademickiej 8.

Na wystawie: Regeneracja: proces eliminacji, artysta prezentuje swoje malarstwo oraz grafiki. 

Joe Ryan to artysta multidyscyplinarny. Mieszka i pracuje w Londynie i Dublinie. Posiada tytuł doktora sztuk pięknych na Uniwersytecie Londyńskim. Wystawiał w galeriach w Europie, USA i Kanadzie. Brał udział w międzynarodowych wystawach grafiki w Hiszpanii, Nowej Zelandii, Chinach, Indonezji, Bułgarii.

Obecnie bierze udział w Międzynarodowym Plenerze Malarskim, jaki z okazji 660. rocznicy praw miejskich Dębicy odbywa się w naszym mieście. Galeria Sztuki i jej szef Ryszard Kucab goszczą 12. artystów z całej Europy. Ich prace, powstałe w czasie pleneru, także będzie można zobaczyć w galerii przy Akademickiej.

Galeria Sztuki czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00, w soboty od 10:00 do 14:00 i w niedziele od 13:00 do 17:00.

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe