Urodzinowy bieg: goście górą w Pilźnie

• 17.09.2018, 13:34
  • Ryszard Pajura
Czwarte miejsca Alicji Jasińskiej (OCR Team Dębica) wśród pan oraz Łukasza Kozioła wśród panów to najwyższe miejsca spośród zawodników naszego powiatu na mecie IV Urodzinowego Biegu Miasta Pilzna. Na najwyższym stopniu podium stawali oni za to w kategoriach wiekowych.

Wśród kobiet wygrała Katarzyna Albrycht (Krościenko Wyżne), przed Katarzyną Kmieć (Perła) i Patrycją Świerczek (Jadowniki). Taka sama była kolejność w kategorii wiekowej 30-45 lat.

W kategorii poniżej 29 lat najlepsze były: 1. Alicja Jasińska (OCR Team Dębica), 2. Klaudia Podraza (Pędzące Ślimaki, Gumniska), 3. Marlena Wójcik (Nowy Styl, Jodłowa).

W kategorii 45+ miejsca na podium zajęły: 1. Agata Pajura (Obserwator Lokalny, Grabiny), 2. Joanna Świątek (Dzikie Mustangi, Brzeźnica), 3. Anna Saarela (PTG Sokół Tarnów).

Mężczyźni: 1. Paweł Smędowski (GUKLA Bratkowice), 2. Wojciech Pelczar (AZS AWF Katowice), Grzegorz Czyż (Azoty Automatyka Tarnów).

W kategorii poniżej 29 lat dwa pierwsze miejsca zajęli zwycięzcy w kategorii open, zaś na 3 miejscu uplasował się Wojciech Skruch z Jonin.

Mężczyźni: 30-45 lat: 1. Łukasz Kozioł (Maratończyk Dębica), 2. Witold Pyc (Kowalowa), 3. Paweł Książek (Bratkowice).

Mężczyźni 45+: 1. Grzegorz Czyż (Azoty Automatyka Tarnów), 2: Mateusz Podgórnik (Tarnów), 3. Józef Rojek (Ropczyce).

Bieg niepełnosprawnych wygrał Grzegorz Sujdak (Żyraków), przed Hubertem Pęcakiem (Korzeniów) i Pawłem Podrazą (Słotowa). Wszyscy zawodnicy reprezentują Team Dębica.

Wśród pań wygrała ich klubowa koleżanka Danuta Rówińska.