Koncert Trzech Tenorów - tej gali nie można przegapić

  • 23.11.2016, 09:13 (aktualizacja 23.11.2016, 09:19)
  • Admin Admin
Koncert Trzech Tenorów - tej gali nie można przegapić
To dopiero w marcu, ale już teraz, zanim ich zabraknie, warto zarezerwować lub kupić bilety. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na wspaniałe widowisko muzyczne - Koncert Trzech Tenorów.

Znane od kilkudziesięciu lat Koncerty Trzech Tenorów odbywają się niemal na całym świecie. Inicjatywa organizowania tych znakomitych widowisk zrodziła się dzięki trzem wybitnym, charyzmatycznym tenorom - Luciano Pavarotti, Plácido Domingo oraz José Carreras. The Three Tenors podbili serca melomanów na całym świecie.
Koncert Trzech Tenorów programowo nawiązywać będzie do gali z udziałem trzech największych tenorów świata. Podczas koncertu usłyszymy obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych śpiewaków operowych, solistów polskich i europejskich scen muzycznych. Wystąpią trzej znakomici tenorzy młodego pokolenia: Jędrzej Tomczyk, Tomasz Tracz oraz Aleksander Kruczek.
Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Tej gali nie można przegapić! Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje opery i operetki, przepiękne pieśni neapolitańskie i szlagiery literatury skrzypcowej, wspaniałe światowe arie największych kompozytorów. Publiczność usłyszy m.in.: O sole Mio, Granadę, Brunetki blondynki, Arię Barinkaya Wielka sława to żart, Arię Księcia La donna é mobile, Toast Libiamo.
Koncert Trzech Tenorów w Dębicy odbędzie się 13 marca 2017 r. o godzinie 19:00 w Domu Kultury Mors.
Bilety w cenie 60 zł są już do nabycia w DK Mors, ul. Sportowa 28. Rezerwacje telefoniczne sa przyjmowane pod numerami:
indywidualne: 14 68 14 201;
grupy: 504 091 909.

Na podstawie Informacji prasowej Miejskiego Ośrodka Kultury

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe