Olimp podwójnym wicemistrzem Polski, Łukasz Kobos MVP!

  • 20.09.2018, 10:42 (aktualizacja 20.09.2018, 10:58)
  • Ryszard Pajura
Olimp podwójnym wicemistrzem Polski, Łukasz Kobos MVP! Górny rząd od lewej: Jakub Szewczyk, Mirosław Pokrywka, Andiej Khoptowyj, Michał Sikorski, Dariusz Kantor, Dariusz Łoch, Jacek Mitek, Krzysztof Jużecki; dolny rząd od lewej: Bartosz Zołotar, Gerard Kargul, Dominik Magdoń, Jarosław Urbanowicz (kapitan zespołu), Kuba Cetnarski, Łukasz Kobos.
Olimp został wicemistrzem Polski Branży Farmaceutycznej i Chemicznej w piłce sześcioosobowej. Turniej odbywał się w ramach Międzybranżowych Mistrzostw Polski - Tatry Cup, w których Olimp także zajął drugie miejsce na podium. Łukasz Kobos (Olimp) został uznany najlepszym zawodnikiem mistrzostw Polski.

W sobotę odbyły się mistrzostwa branżowe. Wyniku w grupie eliminacyjnej:

Olimp Labs - Bioton 12:0
Olimp Labs - USP Zdrowie 6:3
Olimp Labs - Reckitt Benckiser 4:1

W półfinale Olimp rozgromił do tej pory niepokonaną Polpharmę Starogard Gdański 12:0.

W finale drużyna z Nagawczyny musiała uznać wyższość firmy Adamus Szczecin, z którą przegrała 4:5, tym samym zdobywając tytuł wicemistrza Polski branży farmaceutycznej i chemicznej.

W niedzielę grając w turnieju głównym Tatra Cup (międzybranżowym), w którym brały udział 54 zespoły, Olimp dotarł do finału. Przegrał w nim w dość kontrowersyjnych okolicznościach 0:1 z firmą Mador Sosnowiec. Ekipa ta gra na co dzień w czwartej lidze śląskiej.  

Wyniki Olimpu w międzybranżowych mistrzostwach Polski Tatra Cup

w grupie eliminacyjnej:
Olimp Labs - UBS 4:0
Olimp Labs - Kerry Oleśnica 2:2

1/8 finalu
Olimp Labs - Stadler Polska 2:0

1/4 finału
Danone Bieruń - Olimp Labs 1:0
Danon Bieruń dzień wcześniej zdobył tytuł mistrza Polski branży spożywczej.

1/2 finału
Olimp Labs - Reckitt Benckiser 4:1
Mador Sosnowiec - Adamus Szczecin 4:2

Finał
Olimp Labs - Mador Sosnowiec 0:1


Wartym podkreślenia jest fakt, że mistrzostwa stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, a dwudniowe zmagania były prawdziwym maratonem, gdzie przygotowanie czysto piłkarskie oraz przede wszystkim  fizyczne zawodników było kluczowym elementem zmagań.

Łukasz Kobos (Olimp) został uznany najlepszym zawodnikiem mistrzostw Polski.
 

 

ryszardpajura_

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sławek
Sławek 21.09.2018, 09:11
Jarek jak zwykle pełna profeska w przygotowaniach. Ma Olimp z Ciebie pożytek oj ma . Gratuluję wyniku , nie schodzicie od lat z tego poziomu. Oby tak dalej. Powodzenia Panowie!
Maciek Żaba
Maciek Żaba 20.09.2018, 20:33
Gdzie gracie następnym razem? Może troszku podpatrzę jak grać ligowo.
Ballou
Ballou 20.09.2018, 19:41
Co jak co ale ekipa udana. Godna reprezentacja Dębicy na zewnątrz. Dobra robota . Brawo oby tak dalej !
Hanys
Hanys 20.09.2018, 14:49
Siker, pozdrowienia z Anglii..Trzymaj sie chłopie!
Waldi
Waldi 20.09.2018, 14:47
Darek Kantor i Bartek Zołotar ponad podziałami. Gratulacje chłopaki.
Balonik
Balonik 20.09.2018, 13:18
Kobi jak maszyna , na lidze halowej tez nie bierze jeńców.
Dobra ekipa . Swietna promocja Dębicy!
Adi
Adi 20.09.2018, 12:45
Czy ktoś z tych piłkarzy pracuje w olimpie? Przecież większość to zawodnicy albo trenerzy dębickich klubów piłkarskich
Adi
Adi 20.09.2018, 20:35
Czy ktos z tych pracowników Olimpu gra w piłkę? Przecież większość to pracownicy albo na umowie zlecenie w Olimpie
Adi
Adi 20.09.2018, 19:35
A może drugą drużyne igloopolu . Sam już nie wiem. Zagubiłem się sam co bym chcial. A juz wiem . Chcialbym żeby znowu przyjęli mnie na produkcję w Olimpie będe wtedy pisał pochlebnie a nie glupotki jak teraz
Dani Sekułło
Dani Sekułło 20.09.2018, 13:14
większość z nich od wielu lat w tej drużynce koleżko gra, nie ma tam przypadkowych ludzi.
Jasiu Sojeczka
Jasiu Sojeczka 20.09.2018, 13:08
a czy wszyscy piłkarze igloopolu pracują w igloopolu?
czy można zatem ich nazywać zespołem Igloopolu? :)


przecież większość tych chłopaków gra w Olimpie od lat ze sobą w jednej drużynie- klku z nich pracuje w Olimpie
Adi
Adi 20.09.2018, 14:38
Igloopol czy Wisłoka to kluby piłkarskie, a to był turniej w ramach Międzybranżowych Mistrzostw Polski dla pracowników branży chemicznej i farmaceutycznej. Albo mam dobrych gości w firmie, którzy potrafią grać w piłkę, wtedy jedziemy i wygrywamy turniej, albo nie mam takich pracowników i nie startuje w turnieju. A jeśli prezes Jedliński chce osiągać wyniki w sporcie, to mógłby dofinansować działalność sekcji piłkarskich dębickich klubów.
Marcin-zorientowany
Marcin-zorientowany 21.09.2018, 11:27
ADI nie siej zamętu bo piszesz nieprawdę o zasadach uczestniczenia w takich turniejach. Rozumiem,że jesteś anonimowy w internecie ale wprowadzasz w bład pisząc głupoty.Turniej bynajmniej nie jest tylko dla pracowników i to jest oczywista sprawa nikt tutaj nie naciąga rzeczywistości. Chłopakom zwyczajnie należą się brawa bo godnie reprezenutują społeczność dębicką. Każdy kto chociaz odrobine śledzi choćby ligę halową w Dębicy to wie,że są tam osoby co graja i po 8-10 lat w drużynie.Mam nadzieję,że piszesz to nieświadomie wprowadzając w błąd chyba,że jesteś zywkłym trolem internetowym wtedy szkoda reagować na takie kiepskie prowokacje.
Marcin zorietowany
Marcin zorietowany 21.09.2018, 11:26
ADI nie siej zamętu bo piszesz nieprawdę o zasadach uczestniczenia w takich turniejach. Rozumiem,że jesteś anonimowy w internecie ale wprowadzasz w bład pisząc głupoty.Turniej bynajmniej nie jest tylko dla pracowników i to jest oczywista sprawa nikt tutaj nie naciąga rzeczywistości. Chłopakom zwyczajnie należą się brawa bo godnie reprezenutują społeczność dębicką. Każdy kto chociaz odrobine śledzi choćby ligę halową w Dębicy to wie,że są tam osoby co graja i po 8-10 lat w drużynie.Mam nadzieję,że piszesz to nieświadomie wprowadzając w błąd chyba,że jesteś zywkłym trolem internetowym wtedy szkoda reagować na takie kiepskie prowokacje.
Adi
Adi 20.09.2018, 19:45
Wiem sam założę firmę w ramach branży farmaceutyczne i j chemicznej. Zatrudnię sobie ludzi i wystawę zespół. Bo ja jestem Pan Adi. Stać mnie . Jestem Adi !

Macie przyjęcia na produkcję? Albo chociaz w hokeja mogę grać!
Adi
Adi 20.09.2018, 19:07
A moze żużel , kiedys tez były zapasy
Adi
Adi 20.09.2018, 17:39
a najepiej Igloopol bo rzadzi w Debicy
wiadomo. Moglby jeszcze sekcje hokeja. Prezesie Jedlinski chcemy hokeja !
Dawid B
Dawid B 20.09.2018, 12:29
ekipa na medal!
Jacek Bochenek
Jacek Bochenek 20.09.2018, 11:37
Jacek MItek jak wino...
BRAWO CHŁOPAKI!
RAFAŁ
RAFAŁ 20.09.2018, 11:32
Brawo Panowie! zawsze na TOPie!
Wybór Łukasza Kobosa nie dziwi !

Pozostałe