Piątek, 20.09.2019

Siedmiu z PiS

  • 20.09.2018, 16:47 (aktualizacja 20.09.2018, 19:54)
  • Ryszard Pajura
Siedmiu z PiS Kobiet nie brakuje na listach PiS-u, sa nawet ich liderkami, ale żadna nie ubiega się o funkcję burmistrza czy wójta.
Ani jedna kobieta nie startuje na urząd wójta czy burmistrza w naszym powiecie. PiS przedstawiło dziś na Rynku siedmiu kandydatów na włodarzy w naszym powiecie.

Pań za to nie brakuje na listach do rady powiatu i miasta. One także obecne były na spotkaniu na Rynku.

W jego trakcie Władysław Ortyl, marszałek Podkarpacia i lider PiS w naszym okręgu wyborczym, przedstawił kandydatów tej partii na burmistrzów i wójtów, ktorymi są:

Mateusz Kutrzeba - kandydat na burmistrza Dębicy;

Jerzy Urjasz - kandydat na burmistrza Pilzna;

Paweł Hipszer - kandydat na burmistrza Brzostku;

Adam Pieniążek - kandydat na wójta gminy Dębica;

Krzysztof Tylec - kandydat na wójta gminy Żyraków;

Witold Sutkowski - kandydat na wójta gminy Czarna;

Grzegorz Kita - kandydat na wójta gminy Jodłowa.

Według marszałka Ortyla wybór tych osób daje możliwość realizowania we  współpracy z władzami województwa spójnego programu na każdym poziomie.

- Jest wtedy łatwiej, jest szybciej, czasami nawet jest to bez słów, że bez sporów to jest sprawa jednoznaczna i oczywista - podkreślił Władysław Ortyl.

Na spotkaniu obecni byli też kandydaci na radnych, w tym liderzy listy PiS do Rady Powiatu: Anna Mazur, Władysław Bielawa, Marek Jaskółka. Obecni byli także posłowie: Jan Warzecha i Kazimierz Moskal, senator Zdzisław Pupa i Czesław Łączak, radny i kandydat na radnego Sejmiku Podkarpackiego.

 

ryszardpajura_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
krytyk
krytyk 24.09.2018, 15:32
Kiedy film "Kler" w Dębicy?
Ola
Ola 24.09.2018, 23:32
Oj obawiam się ,że w Dębicy może być tak jak w Ostrołęce. Zablokują projekcję. Pan Borek startuje do powiatu, to maże się wykazać. Zobaczymy co zrobi?
xanio
xanio 24.09.2018, 20:45
Chciałbym się mylić, ale myślę, że nigdy. Jakie miasto, takie i w nim wszystko …
Jacek
Jacek 24.09.2018, 10:46
A p.Warzecha siedzi w swoim biurze poselskim jak przyspawany do stołka.Nie ruszy się dalej w teren niż do Pilzna.Kandydował na posła 3 lata temu ale nikt w okolicznych miejscowościach nie widział go na oczy.Nie pofatygował się,żeby porozmawiać z mieszkańcami wsi.Tak to on przekonuje do swojego programu wyborców.Wielu nie poszło na wybory bo nie mieli pojęcia co to za człowiek i jakie ma poglądy.Ludze nie chcą głosować w ciemno
Mieszkaniec
Mieszkaniec 24.09.2018, 02:23
Kilka slow o gminie debica. Rzadzona jest od kilku dekad przez wojta Rokosza i jego ludzi z ruchu integracji spolecznej, PO,PSL i rozne masci twory polityczne. Dodatkowo sa zakladane rozne komitety wyborcze,zeby wygladalo ze jest roznorodnosc. A prawda jest taka, ze to jest to samo i po wyborach polacza sie w jednosc. Caly czas ci sami ludzie np taki pan Zybura jego towarzysz emeryt, radnym jest i soltysem pustkowa osiedle od niepamietnych czasow. Dlatego nie ma sie co dziwic,ze niewiele sie zmienia. Jak bylo dziadostwo w gminie debica tak dalej jest i na pustkowie osiedlu, droga tam glowna komunistyczna i nie ma sie kto zajac i chodnikiem tez, a jest w tragicznym stanie. Dodatkowo jak kto przejezdza przez te osiedle to wie, ze tam jest smrod w powietrzu z okolicznych trucicieli. Do tej pory nikt sie tymi sprawami nie zajmuje. Tych ludzi trzeba jak najszybciej odsunac od wladzy i wybrac nowych, mlodych z wizjami na rozwoj, a nie emerytow z zamierzchlej epoki, co juz nic nie zrobia,dla mieszkancow, tylko propozycje maja taka, ze jak sie nie podoba to sie wynoscie, wyprowadzcie i rzadzic dalej chca. Czas sie przebudzic, bo juz jest czas na zmiany.
Taka Jedna
Taka Jedna 14.10.2018, 18:50
Dla Twojej informacji Mieszkańcu - nie pustków osiedle, tylko Pustków-Osiedle. Główna droga nie jest komunistyczna tylko hitlerowska ( a obecnie jest drogą powiatową, więc to nie gmina nią zarządza lecz powiat). Nowych z wizjami jakoś nie widać. No, może i są ( trochę jeszcze młodzi), ale jak dotąd nie dali się poznać jako np. społecznicy. Więc nie ma co robić sobie nadziei na to, że będą dobrymi gospodarzami. Obecny wójt przynajmniej dba o pozyskiwanie inwestorów, zdobywanie funduszy unijnych i ma jakąś wizję rozwoju.
Taki Jeden kodowiec
Taki Jeden kodowiec 15.10.2018, 12:47
znaczenie ma takie, czemu ta droga nie zostala wsparta w starostwie debickim u swoich kolegow z ris-po-psl i wyremontowana podczas rzadzenia przez 40 lat obecnego wojta z kww nasza gmina debica ?? i 20 lat soltysa i zarazem przewodniczacego rady gminy debica z Pustków-Osiedle nalezacym do kww nasza gmina debica. tak wynika ich przynaleznosc z banerow i plakatow. Mienia sie obroncami ucisnionych, inwestycjami, a tak naprawde licza na nieznajomosc mieszkancow. Kwi kwi jest teraz sporo i kwi kwi bedzie teraz coraz wiecej. Czyli konstytuacja, konstytuacja, wolne media, wolne sady, szarancze i inne milostki....
Ola
Ola 24.09.2018, 23:28
Mieszkaniec wybierz się na wycieczkę po gminie Dębica, bo chyba jesteś dłuższy czas nieobecny. tylko oczy dobrze umyj. Przestań błaznować.
Dez
Dez 25.09.2018, 11:42
Co by tu nie dodac, wymiana potrzebna jest starej gwardii z Rokoszem na czele. zmiana i tak nastapi. Czy bede tworzyli komitety nasza gmina debica czy aktywna gmina debica, to tak naprawde to jest to jedno i to samo, poniewaz wkolko ci sami ludzie. Nie dajcie sie omamic. to caly czas ci sami ludzie Rokosza i spolki.
Janusz
Janusz 24.09.2018, 21:04
Popieram w 100% najwyższy czas wszystkich z tej ekipy wywalić. Wszystkich bez wyjątku .
Edyta
Edyta 23.09.2018, 05:10
Ale macie pojęcie trole - obecna władza w Powiecie , Gminie i mieście trzepie portkami to zaczyna się hejt na kontrkandydatow co mają jakis realny pomysł. Nigdy już więcej Rokosza , Szewczyka a to już jest szczyt wszystkiego - Wielicki kandyduje do powiatu. I jak ma być dobrze w naszym rejonie ? Wszystkich out i dopiero można rozmawiać .
dff
dff 23.09.2018, 16:47
out z tobą trolu również naucz się pisać - wielicki? hah hahaha
Edmund
Edmund 23.09.2018, 15:30
Dokładnie. Edyta na Burmistrza albo Wojta. Mam nadzieję że ich wszystkich ... Przy tych wyborach. A kandydat Wolicki to już naprawdę nawet nie ma co komentować.
XYZ
XYZ 22.09.2018, 14:08
A pan Poseł Moskal chyba o bracie zapomniał bo ten tez startuje na wójta Żyrakowa A tu tylko foto z Tylcem ręka z Tylcem A krew z krwi? a gdzie więzi braterskie? Lepsze partyjne?
Mieczysław
Mieczysław 21.09.2018, 22:09
Niczym jak partia emerytów i rencistów ? te same gęby co cztery lata...teraz przyznanie kolejny pokaz za 5 lat. Wystarczy nam dobrej zmiany .
Jakub Szela
Jakub Szela 21.09.2018, 21:59
Tak czasem bez slow .... dotyczy to chyba posla fotografa, ktory bez slow przyjmuje odgorne decyzje. Zreszta taki z niego erudyta jak wyglad powszedni tej zmaltretowanej inteligencja twarzy. Chocholi taniec ... Miales Jasiu zloty rog, miales Jasiu czapke z pior ... Niech Ci kolega dyrektorek z Mechanika przewinie ocb. Nie zapomnial chyba? Bo o Dębicy juz dawno ... Na Junileuszu Szkoly bd. Ma gdzie bidulka wracac
Antek
Antek 21.09.2018, 12:43
Te same "gęby" od lat. Porażka na całego...
Janek
Janek 21.09.2018, 10:59
część ludzi z tych obrazków mi nie pasuje, ale i tak oddam głos na PiS. mam dość tego marazmu w tym mieście jaki obecnie panuje.
Cebulka
Cebulka 23.09.2018, 03:40
Rada Miasta w Dębicy jest obecnie zdominowana przez PiS, trochę wiedzy by się przydało...
ort
ort 24.09.2018, 10:50
Burmistrz chyba nie był kandydatem PiSu?osiem lat do tyłu kandydował z listy Platformy
Omg
Omg 21.09.2018, 17:01
A kto teraz rządził, na Boga... ??? STOP pisowskim trolom, którzy tu piszą!!!
Antypis.
Antypis. 21.09.2018, 16:07
Janek ty moherowy berecie.
Manek
Manek 21.09.2018, 08:01
Siedmiu wspaniałych - To już było :):)
Ohajoo
Ohajoo 20.09.2018, 22:48
Sami mężczyźni jako kandydaci na wójtów i burmistrzów pokazują, że PIS parytety zachowuje tylko wtedy kiedy ich do tego ustawa zobowiązuje, czyli tylko na listach wyborczych.

Pozostałe