Czwartek, 21.03.2019

Czytali szybko, bo spieszyli się do dzieci

  • 21.09.2018, 14:11 (aktualizacja 22.09.2018 20:26)
  • Tomasz Ratuszniak
Czytali szybko, bo spieszyli się do dzieci
Burmistrz Mariusz Szewczyk i jego zastępca Wojciech Iwasieczko rozpoczęli w siedzibie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej wspólne czytanie fragmentów Przedwiośnia Stefana Żeromskiego. Długo jednak tam nie zabawili, bo prosto z biblioteki jechali do Domu Kultury Kosmos, gdzie odbywały się obchody Miejskiego Dnia Przedszkolaka.

Obie te imprezy rozpoczęły się bowiem w tym samym czasie, więc w bibliotece jej szefowa Marzena Kowalska szybko oddała głos włodarzom, by po odczytaniu swoich tekstów mogli wsiąść w auta i dołączyć do przedszkolaków.

Dlatego ani Mariusz Szewczyk, ani Wojciech Iwasieczko nie mieli okazji wysłuchać fragmentów powieści Stefana Żeromskiego w wykonaniu chociażby Małgorzaty Kędzior i Marzeny Sochy z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Jacka Gila, prezesa Wodociągów Dębickich,  ppłk Roberta Żółkiewicza, dyrektora Zakładu Karnego, czy dębickiej młodzieży.

Mieli za to okazję obejrzeć występy dzieci, które na scenie Kosmosu tańczyły, recytowały i śpiewały patriotyczne piosenki. 

Zdjęcia z obu tych wydarzeń w galerii poniżej.

Tomasz Ratuszniak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aldona
Aldona 22.09.2018, 12:08
ale afera, naprawdę zajmijcie się konkretnymi rzeczami np. pensją prezesa z PiS dębickiego MKS, która wynosi ok. 150 tys. rocznie. MKS ma poważne problemy a prezes zarabia horrendalne pieniądze! Pisaliście o tym?
na bogato
na bogato 22.09.2018, 12:49
Równie dużą kasę zarabia prezes wodociągów - ciekawe na co poszła ta podwyżka wody, bo znajomy co tam pracuje mówił, że nowe auto osobowe wodociągi kupiły!

Pozostałe