Aktywni seniorzy odebrali dyplomy

  • 23.09.2018, 17:52 (aktualizacja 23.09.2018, 18:18)
  • Tomasz Ratuszniak
Aktywni seniorzy odebrali dyplomy
Nie tylko seniorzy z całego powiatu, ale i m.in. koła gospodyń wiejskich i zespołu ludowe wzięły udział I Dębickich Senioraliach. I nie miało znaczenia, że z uwagi na pogodę impreza nie odbyła się na dębickim Rynku, ale w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3, bo zabawa i tak była przednia.

Zanim jednak seniorzy i ich goście zebrali się w SP nr 3 wzięli udział w mszy świętej w kościele Ducha Świętego. Spod kościoła, autobusami podstawionymi przez miasto, przewiezieni zostali pod szkołę. A tam czekały już na nich m.in. stoiska kół gospodyń wiejskich i specjaliści, z których porad można było skorzystać bezpłatnie.

Przed publicznością prezentowały się m.in. zespoły śpiewacze. Z gorącym przyjęciem spotkał się występ dzieci z grupy Mali Iskierczanie, która towarzyszyła Kapeli Ludowej Iskierczanie.

Najbardziej aktywni seniorzy zostali przez burmistrza Mariusza Szewczyka uhonorowani dyplomami.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe