Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 24.09.2018, 16:22 (aktualizacja 01.10.2018 19:41)
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Najnowszy numer Obserwatora Lokalnego w sprzedaży już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ewa
ewa 9.10.2018, 02:46
ważne żeby nie głosować na PIS bo 500 + wspierają patologię i dziecioróbstwo a my biedni obywatele płacimy horendalne kwoty za żywność .
mieszkaniec
mieszkaniec 28.09.2018, 11:49
może jakiś sondaż wyborczy ?
pisiorek
pisiorek 26.09.2018, 09:42
Czy z reklamą w Obserwatorze czy bez niej, Kutrzeba wygra bo się mu należy !
furman
furman 27.09.2018, 06:09
Stanowisko Burmistrza należy mu się jak koniowi bat.
bvb
bvb 26.09.2018, 12:06
melodię na trąbce chyba :-)
opis
opis 25.09.2018, 22:47
Kto idzie na KLER?
odpis
odpis 29.09.2018, 08:13
A co Cię to obchodzi ?
wszystko mi jedno
wszystko mi jedno 25.09.2018, 16:29
Kodziarze chcieliby cenzurować internet, prasę i telewizję tak jak robiło PO kiedy rządziło. To że każdy może wykupić reklame to chyba oznaka obiektywizmu prawda?
Marek
Marek 26.09.2018, 09:41
TY WIESZ CO ZNACZY TERMIN OBIEKTYWIZM ? SKORO WSZYSTKO CI JEDNO TO NIE GŁOSUJ WCALE. TAK SIĘ LEPIEJ PRZYCZYNISZ DO WOLNOŚCI I PRAWORZĄDNOŚCI W MIEŚCIE KTÓRE DZIĘKI PRAWICY JEST NAJLEPSZYM PRZYKŁADEM ZMARNOWANYCH 29 LAT PO OKRĄGŁYM STOLE. POPATRZ DOOKOŁA WYBAWCO, NA RZESZÓW, MIELEC. TO SĄ PRZYKŁADY A NIE NA POMNIK SMOLEŃSKI W DĘBICY JAKO JEDEN Z DWÓCH PRZYKŁADÓW ZMIAN OPRÓCZ URZĘDU MIASTA GDZIE WYDANO 3 MLN NA REMONT ELEWACJI I POMIESZCZEŃ DLA BIUROKRACJI. ODEJDŹCIE 500 ZŁOTOWI WYBAWCY
Obiektywny
Obiektywny 26.09.2018, 18:11
Czy Ty masz manię wielkości, że piszesz wielkimi literami?
Wyluzuj, bo pękniesz!!!
Degusta
Degusta 26.09.2018, 05:25
Rumieńcu kochany niedługo przyjdzie rozliczenie pisowców za to co robią z Polską! Także oliwa może nie rychliwa ale sprawiedliwa! A ta reklama na 1 str. bez komentarza drogi OL
wyborca
wyborca 25.09.2018, 11:54
może sobie zamieszczać reklamy - i TAK NA NIEGO GŁOSU NIE ODDAM, pytanie do kandydata: jak ocenia film "Kler" ? czy wydał by zakaz projekcji filmu w Dębicy ?
Bruno
Bruno 26.09.2018, 11:35
Co ma wspólnego film, który jest fikcją z wyborami. I dlaczego kandydat miałby zakazywać iść ludziom do kina. Jeden pójdzie na "Kler" drugi na "STAR WARS" a trzeci na "Seks misję 2"
Karolek
Karolek 9.10.2018, 11:23
Seksmisja the best!
mars
mars 26.09.2018, 21:20
tak tak fikcją.... jak i fikcją jest, że kandydat pis mieszka w Dębicy
k.w.
k.w. 9.10.2018, 11:25
jak to widzi prawo wyborcze? wydaje mi się, że wymaga, aby kandydat był trwale związany z okręgiem również poprzez stałe zamieszkanie.
bruno
bruno 28.09.2018, 12:18
A gdzie ma mieszkać? Na alderanie?
mars
mars 29.09.2018, 12:54
każda osoba kandydująca na burmistrza czy radnego w Dębicy powinna mieszkać ...w Dębicy... a ani pan kandydat ani szef jego sztabu w Dębicy nie mieszkają, chociaż zameldowanie pokazuje co innego. Jeśli życie zawodowe i rodzinne prowadzi się w innym mieście to tam też proszę starać się o stanowiska, a Dębicę zostawić dla kogoś kto związany jest z miastem nie tylko na papierze
parasol
parasol 9.10.2018, 11:26
Goście uprawiają spadochroniarstwo i mają zamiar lądować miękko w Dębicy.
xxx
xxx 25.09.2018, 10:16
To jest normalna sprawa, Komitet Wyborczy zapłacił za reklamę to Obserwator ją umieścił. A że to pierwsza strona to już kwestia kasy.
Daria
Daria 24.09.2018, 21:35
Na pierwszej stronie piswoski kandydat Kutrzeba, nie pamiętam takiej reklamy w Obserwatorze do tej pory... czy to jest ta niezależność mediów... Szkoda słów, nie kupie już waszej gazety.
OL
OL 25.09.2018, 10:11
To jest reklama, wyraźnie oznaczona. Reklamy wszystkim komitetom wyborczym sprzedajemy ta takich samych zasadach i nie ma to nic wspólnego z niezależnością mediów czy jej brakiem. :)
Marcel
Marcel 26.09.2018, 06:49
W TAKIM RAZIE ZAPŁACICIE PODATEK W FORMIE SPADKU POPULARNOŚCI WASZEGO PISMA ZA PUBLIKACJE REKLAMY WYBORCZEJ DOŚWIADCZONEGO W PRACY W BIURACH POSELSKICH POSŁÓW PIS ( TO CAŁE ZAWODOWE DOŚWIADCZENIE TEGO PANA )
Czytelniczka
Czytelniczka 24.09.2018, 21:04
Najwyższa pora, żeby ktoś się tym zajął.
Jurek w
Jurek w 24.09.2018, 20:50
A TO PARTYJNA GAZETA KUTRZEBY ŻE JEST NA PIERWSZEJ STRONIE? MYŚLAŁEM ŻE OL JEST OBIEKTYWNA GAZETA
OL
OL 25.09.2018, 10:12
To reklama, wyraźnie oznaczona. Reklamy wszystkim komitetom wyborczym sprzedajemy ta takich samych zasadach i nie ma to nic wspólnego z obiektywnością czy nieobiektywnością gazety :)
Rasek
Rasek 26.09.2018, 09:44
WYSTARCZYŁO JEDNEMU Z POLSKICH ZBAWCÓW NARODU ODMÓWIĆ PUBLIKACJI I BYŁO BY PO PROBLEMIE. DOJNA ZMIANA
Piotr
Piotr 26.09.2018, 11:58
"Dojna zmiana" tzn że przestali łupić biednych kowalskich z zaczeli oszustów Vatowskich.
Beata Sz.
Beata Sz. 26.09.2018, 14:52
to znaczy, że ciemnu ludowi rzucili ochłap w postaci 500+, co spowodowało horrendalne podwyżki wszystkiego, a sami doją budżet na miliony na potęgę #koryto+

Pozostałe