Pomimo pożaru Autozbyt jest czynny

  • 28.09.2018, 13:50
  • Grzegorz Król
Pomimo pożaru Autozbyt jest czynny
Jak informuje Janusz Bujak, właściciel Autozbytu, pomimo wczorajszego pożaru jego firma jest otwarta i czeka na klientów.

Przypomnijmy, że pożar w Autozbycie wybuchł wczoraj ok. godz. 19. Akcja gaśnicza trwała ponad sześć godzin. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ oraz TUTAJ.

- Chciałbym podziękować strażakom, którzy brali udział w gaszeniu, ale także wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób nam pomagali, wspierali dobrym słowem - mówi właściciel Autozbytu Janusz Bujak.

Przedsiębiorca dodaje, że firma pracuje bez większych zakłóceń, a z użytkowania - tylko chwilowo - wyłączony jest magazyn, który najprawdopodobniej od przyszłego tygodnia również będzie już działał.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe