Czwartek, 21.03.2019

Smaczne bo Podkarpackie. Statuetka na 25-lecie Mateo

  • 2.10.2018, 10:34
  • Ryszard Pajura
Smaczne bo Podkarpackie. Statuetka na 25-lecie Mateo Stanisław i Teresa Cabajowe za chwilę pokroją jubileuszowy tort.
Zanim Stanisław Cabaj z żoną Teresą sami zaczęli odbierać gratulacje z okazji jubileuszu 25-lecia firmy Mateo, jedenastu pracowników firmy o najdłuższym stażu pracy, odebrało specjalne podziękowania i nagrody. Uroczystość odbyła się w hotelu Grand w Chotowej.

Nagrodzeni pracownicy to:  Leokadia Wojnas, Danuta Nędza, Grażyna Pociask, Grażyna Turczyn, Zbigniew Kasprzyk, Anna Gawlik, Dariusz Markiewicz, Halina Paśko, Zbigniew
Ciołkosz, Grzegorz Rosada i Krzysztof Ligęska.

- Największą wartością naszej firmy są pracownicy - powiedział Stanisław Cabaj.

Jak dodał, nie byłoby sukcesów firmy, gdyby nie zespół ludzi, którzy na nie pracują, często w przysłowiowym pocie czoła.

Wyróżnienia odebrali także współpracownicy: Maria Adamczyk, dbająca o finanse firmy w zakresie audytów oraz Piotr Fularz i Barbara Wilk, wspomagający pozyskiwanie
funduszy unijnych na rozwój produkcji.

Mateo, producent mrożonej żywności, m.in. pierogów, uszek, kartaczy, ale mający w ofercie także frytki, grzyby czy makarony, to firma wielokrotnie nagradzana, m.in. w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza, zdobywca certyfikatów: Dobre bo Podkarpackie czy Smaczne bo Podkarpackie dla wielu swoich produktów.

Ta ostatnia po zmianie zasad to program certyfikujący. Od siedmiu lat nie są w jej ramach przyznawane statuetki. W miniony weekend prezes Paweł Zając, w imieniu organizatora Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie, zrobił wyjątek. Statuetka nagrody Smaczne bo Podkarpackie trafiła do firmy Mateo, w ręce jej właściciela Stanisława Cabaja.

Sam Paweł Zając przyznał, że na jego stole często pojawiają się pierogi czy uszka Mateo, a gdyby ktoś otworzył jego lodówkę, to na pewno znalazłby w środku kilka zgrzewek kartaczy.

Mateo prowadzi działalność w zakładach w Dębicy przy ul. Metalowców oraz w Ostrowie.

 

ryszardpajura_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Fotoradar
Fotoradar 2.10.2018, 21:16
Może to nieważne, ale taka mała uwaga do Pana Prezesa - może warto zwrócić uwagę kierowcom Szacownej Jubilatki, że Metalowców i Mościckiego to nie autostrada, ani tor wyścigowy? Chcielibyście, żeby ktoś koło Waszych domów zamykał licznik?

Pozostałe