Wtorek, 23.07.2019

Premier przyjedzie do Dębicy

  • 03.10.2018, 08:38
  • Grzegorz Król
Premier przyjedzie do Dębicy Premier Mateusz Morawiecki (drugi z lewej) przyjedzie do Dębicy. Fot. Krystian Maj/KPRM.
Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki przyjedzie w niedzielę 7 października do Dębicy.

Do spotkania z mieszkańcami Dębicy ma dojść ok. godz. 15, w Rynku. Premier z pewnością udzieli również poparcia Mateuszowi Kutrzebie, który z ramienia Prawa i Sprawiedliwości będzie ubiegał się o funkcję burmistrza miasta.

Poseł PiS Jan Warzecha wyjaśnia, że dokładnych szczegółów spotkania nie zna.

- Ale można zapraszać mieszkańców, spotkanie będzie otwarte. Myślę, że premier powie również coś o inwestycjach w regionie - wyjaśnia poseł Warzecha.

W ten sam dzień, tyle że w Rzeszowie, odbywać się będzie konwencja wyborcza PiS.

Grzegorz Król
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Manek
Manek 07.10.2018, 13:56
Konstytucja !!!
Pergoli
Pergoli 07.10.2018, 13:22
Znowu do Dębicy zawiezie Polski miernych ale wiernych wyznawców ideologu prezesa. Nikt cię tu nie chce. Pośmiewisko jakie z Dębicy zrobiło przez lata Prawo i Sprawiedliwość jest na to najlepszym dowodem. Rozejrzyj się dookoła gdzie PiS nie miał swoich u władzy a gospodarka kwitnie, strefy ekonomiczne z zakładami pracy, nowe drogi, chodziniki WSZYSTKO O CZYM POMYŚLISZ JEST U NAD PRZEZ TYCH LUDZI ZANIEDBANE
Janina
Janina 07.10.2018, 12:31
Cieszę się panie premierze za obecność w Dębicy! Życzę panu zdrowia i sukcesów!
plus
plus 07.10.2018, 10:39
Mateusz Morawiecki to najlepszy premier Polski po 1989 roku.
przechodzien
przechodzien 05.10.2018, 09:46
Zapraszamy. Tylko niech jada ostroznie.
++
++ 05.10.2018, 10:30
Rodzice - pochowajcie hulajnogi waszych dzieciom!
£
£ 05.10.2018, 02:04
Zaprezentuje w Dębicy program Miska ryżu+
Ujma
Ujma 04.10.2018, 23:19
Zapewne przyjedzie autostradą, mijając wiele mostów i wiaduktów, których poprzednie rządy nie budowały, bo Polska była w ruinie, no i „....przez osiem ostatnich lat, Polki i Polacy...”
karo
karo 04.10.2018, 20:49
Dziękujemy panie premierze. Wybieramy Mateusza Kutrzebę na burmistrza.
Beata
Beata 04.10.2018, 23:12
A co pan Kutrzeba zrobił dla Dębicy przez ostatnie 4-lata, kiedy był wiceprzewodniczącym rady miasta? Nie znalazłem nigdzie informacji o jego zasługach w tym okresie. Najłatwiej jest powiedzieć...”przez 8-em ostatnich lat Polki i Polacy....” :)))
tak to jest
tak to jest 07.10.2018, 09:45
Nic nie robił i dlatego nie popełnił błędów i za to będzie awansowany !
jeszcze jakieś pytania?
jeszcze jakieś pytania? 04.10.2018, 17:45
Mateusz Morawiecki jako prezes banku BZ WBK miał oferować kilkadziesiąt tysięcy złotych "cichego" wsparcia dla Aleksandra Grada byłego ministra skarbu z rządu PO-PSL - wynika z nagrania z afery taśmowej. Morawiecki miał interweniować też w sprawie pracy dla syna Ryszarda Czarneckiego, europosła z Prawa i Sprawiedliwości
Karolek
Karolek 05.10.2018, 10:25
a ryż nie smakuje?
Antypis.
Antypis. 04.10.2018, 16:59
Po co ten krzywousty chce tu przyjechać.Niech uważa bo mogą go nagrać.
Jan Osik
Jan Osik 04.10.2018, 10:02
Psy szczekają (kundelki ) Karawana jedzie dalej!
Fredek
Fredek 04.10.2018, 07:05
I to się nazywa spotkanie z mieszkańcami, a nie jak przyjechał Komorowski to się spotkał tylko z działaczami partyjnym w Ratuszu typu Szewczyk, Śliwa etc. A lans był, że to z mieszkańcami.
Teddy
Teddy 04.10.2018, 06:56
O jakie piękne wycie w komentarzach. Słychać wycie to znakomicie. Extra sprawa, przyjeżdża PMM. To dobry prognostyk. Pamiętacie był Jaro i Wolicki pokonał Szewczyk gdy ten był komisarzem z nadania PO i PSL. Czas na zmiany w Dębicy, dość dziadostwo, gdzie obecny Burmistrz chwali się wyremontowany chodnikiem jako inwestycją jako tak wielką że hoho, tak jak Dębica była by blnędzną gminą na końcu świata. Czas odblokować energię tego miasta, naszej Dębicy
Ludmiła Stelmach-Kołodziej
Ludmiła Stelmach-Kołodziej 03.10.2018, 23:33
Bardzo się cieszę, że do Dębicy przyjedzie Pan Premier Morawiecki, oczywiście zamierzam przyjść na Rynek i mam nadzieję, że będę miała możliwość podziękować mu osobiście za to co zrobił i robi dla naszego społeczeństwa. Panie Premierze życzę zdrowia i sił oraz determinacji w dążeniu do celu.
Brat Mateusz
Brat Mateusz 07.10.2018, 12:36
Więcej zrobił dla swoich niż dla społeczeństwa.
Bianci
Bianci 06.10.2018, 21:25
Ogarnij się, nic nie robią..
Karolek
Karolek 05.10.2018, 10:24
za miseczkę ryyżu?
Polak
Polak 03.10.2018, 21:36
Do tej pory krewetkami od Sowy mu się odbija....
obserwator
obserwator 03.10.2018, 17:36
Daleko mu do Pinokia, to tylko mały kundelek na smyczy prezesa
Seba12
Seba12 03.10.2018, 15:32
Jeszcze jego brakowało. Może podatki nowe wprowadzi albo opłatę paliwową....
plus
plus 03.10.2018, 13:41
Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Popieram
Karolek
Karolek 05.10.2018, 10:26
za miseczkę ryżu?
Gepetto
Gepetto 03.10.2018, 12:27
Świat bajek zawita do Dębicy - na początek Pinokio, który prawdę ma w nosie:)
robot
robot 03.10.2018, 12:27
Po co premier przyjedzie? Sprzedać kolejne kłamstwa i obietnice pustemu ludowi? Ogłosi program milion plus żeby kupić wyborców? Czas się pakować panowie a nie obiecywac i rozdawać NASZE pieniądze bo rząd swoich pieniędzy nie ma jakby ktoś miał wątpliwości
cytat
cytat 05.10.2018, 18:17
Polityków wymyślono po to,aby kłamstwa brzmiały jak prawda.

Pozostałe