Była kawa, krówki i program wyborczy

  • 03.10.2018, 15:04 (aktualizacja 03.10.2018, 17:11)
  • Tomasz Ratuszniak
Była kawa, krówki i program wyborczy
Kawą, herbatą i krówkami częstowała przechodniów, tuż po konferencji prasowej, Maria Mitręga, kandydatka Koalicji Obywatelskiej Platformy i Nowoczesnej do Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Podczas konferencji, zorganizowanej pod biurem posła Zdzisława Gawlika pod hasłem Obudź się Podkarpacie, towarzyszyli jej kandydaci reprezentujący Ropczyce: Aneta Krajewska i Adam Żyłka oraz m.in. Alina Rzewuska, pełnomocnik wyborczy KKW Koalicja Obywatelska Ziemi Dębickiej.

- Wasz głos decyduje o tym jak będzie wyglądać Sejmik Województwa Podkarpackiego w najbliższych pięciu latach. Obecny jest zdominowany przez jedną opcję polityczną, co nie sprzyja dyskusji i wypracowywaniu najlepszych rozwiązań - mówiła Maria Mitręga, przekonując jednocześnie, że warto iść do urn i wybrać swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatu i sejmiku województwa.

Więcej na ten temat w Obserwatorze Lokalnym, który trafi do sprzedaży we wtorek 9 października.

 

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe