Czwartek, 21.03.2019

Głosuj na najsympatyczniejszego zwierzaka

  • 4.10.2018, 08:08 (aktualizacja 08.10.2018 11:17)
  • Ryszard Pajura
Głosuj na najsympatyczniejszego zwierzaka
To już ostatni akord akcji Obserwatora Lokalnego. Pochwal się swoim pupilem. Przez ostatnie tygodnie zamieszczaliśmy zdjęcia i krótkie opisy Państwa kotów, psów, ptaków i innych zwierząt. Od dziś czytelnicy naszego portalu i OL mogą wybierać najsympatyczniejszego zwierzaka.

Niżej w galerii prezentujemy wszystkie zdjęcia biorące udział w konkursie wraz z numerami do głosowania sms-owego. Czekamy na Państwa głosy.

Głosować można wysyłając sms na numer: 71160. W treści wpisujemy: OL XYZ, gdzie zamiast XY podajemy numer zwierzaka. Koszt sms-a 1,23 zł z Vat. Można wysłać dowolną liczbę smsów.

Nagrody w konkursie ufundował sklep Ale Animale w Galerii Dębickiej. W trzech kategoriach: pies, kot, inne zwierzę, przyzna je redakcja OL. W czwartej nasi Czytelnicy właśnie w głosowaniu smsowym, w którym biorą udział wszystkie zwierzaki, już bez podziału na kategorie.

Nagrodami w każdej z kategorii aą to bony zakupowe wartości: 200 zł za 1 miejsce, 150 zł za drugie i 100 zł za trzecie.

Organizatorem konkursu jest Agencja Wydawnicza Agard, wydawca Obserwatora Lokalnego. Uczestnicy głosowania wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłącznie w celu realizacji konkursów oraz zgodę na publikacje swego imienia i nazwiska na łamach Obserwatora Lokalnego w przypadku wygrania nagrody. Dane te będą przechowywane w przewidzianych prawem terminie, wymaganym m.in. przez przepisy podatkowo-księgowe.
Administratorem danych jest Agencja Wydawnicza Agard, wydawca tygodnika Obserwator Lokalny. Dane te nie będą przekazywane innym podmiotom.
 

ryszardpajura_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe