Podkarpacka Nagroda Gospodarcza - dziewiąty triumf Olimpu!

  • 23.11.2016, 14:15 (aktualizacja 23.11.2016, 19:40)
  • Admin Admin
Podkarpacka Nagroda Gospodarcza - dziewiąty triumf Olimpu!
Na czternaście edycji Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej osiem razy główną nagrodę w swojej kategorii zdobywała firma Olimp Laboratories z Nagawczyny. Nie inaczej było podczas tegorocznej 15. edycji konkursu, gdy dziewiątką statuetkę, dla najlepszej firmy w kategorii tych dużych odebrał Henryk Cieśla, dyrektor Olimpu ds. ekonomicznych (na zdjęciu).

Konkurs rozstrzygnięty został w poniedziałek w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym w Jasionce k. Rzeszowa.
Podkarpacka Nagroda Gospodarcza wręczana jest od 2002 roku; konkurs organizuje Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie we współpracy z Wojewodą Podkarpackim oraz Marszałkiem Województwa Podkarpackiego. Celem jest wyłonienie najlepszych i najbardziej aktywnych firm regionu, które dzięki osiąganym wynikom są wzorem dla innych.
Olimp po raz pierwszy najważniejszy laur otrzymał w 2002 roku, wtedy w kategorii firm średnich. Po raz drugi sięgnął po niego w roku 2009.
Statuetki od trzeciej do szóstej spółka z Nagawczyny otrzymywał w kategorii firm średnich II (zatrudniających od 101 do 250 osób) w latach 2010-2013.
w roku 2014 zmieniło się to, ale tylko dlatego, że Olimp Labs nagrodzony został w kategorii firm dużych, zatrudniających powyżej 250 osób. Podobnie było przed rokiem i w ostatni poniedziałek, gdy firma otrzymała główny laur po raz trzeci w tej kategorii i po raz dziewiąty w historii.
To nie wszystko, bo spółka cyklicznie otrzymuje nagrodę w kategorii najlepszy produkt, a w roku 2013 Stanisław Jedliński, prezes firmy Olimp Labs, otrzymał Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą w kategorii manager.

Więcej na temat konkursu i pozostałych jego laureatów z naszego powiatu napiszemy w Obserwatorze Lokalnym, który ukaże się we wtorek 29 listopada.

 

O PNG dla firmy Kangur piszemy tutaj

Admin Admin

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe