Dębiczanie i pilźnianie we władzach Chorągwi Podkarpackiej

  • 08.10.2018, 10:57 (aktualizacja 09.10.2018, 12:35)
  • Ryszard Pajura
Dębiczanie i pilźnianie we władzach Chorągwi Podkarpackiej Od lewej: Artur Kowalski, Mateusz Cebula, Sławomir Gleń. Fot. ZHP
W sobotę w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego obradował zjazd Chorągwi Podkarpackiej ZHP kończący czteroletnią kadencję władz chorągwi. W jej władzach na nową kadencję znalazło się trzech dębiczan.

Obrady prowadził hm. Mateusz Cebula z Hufca ZHP Dębica.

Delegaci po dyskusji przyjęli sprawozdania ustępujących władz chorągwi oraz udzielili absolutorium członkom ustępującej komendy chorągwi, w tym hm. Mateuszowi Cebuli HR, który pełnił funkcję zastępcy komendanta odpowiedzialnego za pracę z kadrą oraz wizerunek.

Wybrano nowe władze Chorągwi Podkarpackiej ZHP na lata 2018-2022. Komendantem chorągwi ponownie został hm. Mariusz Bezdzietny HR z Hufca ZHP Tarnobrzeg.

W składzie komendy chorągwi jako skarbnik znalazł się phm. Artur Kowalski z Hufca ZHP Dębica.

Hm. Mateusz Cebula został wybrany do rady chorągwi, która powołała go na swego przewodniczącego (pełnił tę funkcję wcześniej w latach 2010-2014).

Członkiem sądu harcerskiego chorągwi został wybrany hm. Sławomir Gleń.

To nie koniec akcentów związanych z harcerstwem na ziemi dębickiej we władzach chorągwi, ponieważ do władz wybrano instruktorów Hufca ZHP Ziemi Pilźnieńskiej: hm. Maria Smoła-Wójcik i hm. Ryszard Zbaraza zostali członkami sądu harcerskiego (druh Ryszard jako wiceprzewodniczący), a phm. Piotr Bańdur będzie pracował w komisji rewizyjnej chorągwi.

 

Informacja Hufca Dębica

 

ryszardpajura_

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe