Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 8.10.2018, 20:07 (aktualizacja 15.10.2018 16:33)
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Najnowszy numer Obserwatora Lokalnego w sprzedaży już jutro, jak co tydzień we wtorek. Przedstawiamy w nim m.in. wszystkich kandydatów w wyborach Rady Powiatu, rady miast i gmin w naszym powiecie.

Zapraszamy do lektury.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Teddy
Teddy 9.10.2018, 10:46
o wizycie premiera to zamiast na 12 stronie mogliście napisać np. w wiadomościach sportowych. W sumie to nieistotny fakt, Premierzy bywają w Dębicy tak często, w nie ma o czym pisać. Naprawdę starczyła by krótka notka z odnotowaniem tego faktu do celów statystycznych :-). Dobrze, że w Polsce gdzie rzekomo nie ma demokracji ta informacja przebiła się przez kaczystowską cenzurę do mediów o zasięgu krajowym i była relacjonowana na żywo oraz odnotowana w programach informacyjnych głównych kanałów tych stacji
bol gardla
bol gardla 9.10.2018, 08:14
Powietrze cuchnie a magistrat smog uchwala zwalcza ? Gdzie te kontrole popiolow ? Wymiany kotlow ? Podnoszenie wiedzy na temat ochrony powietrza ? A w kampanii plaza, nowy rynek, wybiegi dla psow !
Przeciwnik PiS
Przeciwnik PiS 8.10.2018, 21:03
12 strona dla Premiera. Brawo. Aż dziw bierze że wogole szanowna gazeta napisała. Na szczęście i TVP, Polsat News, TVN24 na żywo nadawały. Chcąc nie chcąc 20 milionów Polaków wie o tym fakcie. Dno i wstyd.
Magda
Magda 9.10.2018, 04:49
Ale mas poziom myślenia . Lepiej jak byś zapierniczal u Niemca a Arab tobą poganial. To wtedy byś leba nie podniosl. Bierzesze 500+ i 300+ ale trzeba drżeć się jak to jest w PL źle.
Odmieniony
Odmieniony 9.10.2018, 03:22
No właśnie, ta wizyta całkowicie odmieniła moje życie. Jestem już innym człowiekiem...
P.S. W OL wystarczyłby krótki wpis na samym końcu - gdzieś pod stopką redakcyjną. A o sukcesach i pustych obietnicach przedwyborczych niech trąbią w publicznej i "bezstronnej" telewizji.
tekel
tekel 8.10.2018, 20:58
W Polsce mamy wyższą zapadalność na nowotwory niż w Rosji, ale i tak zaraz się okaże, że wybrzydzanie na węgiel to lewactwo, a smog to wymysł środowisk genderowych.
Kolorowe okulary dratewki
Kolorowe okulary dratewki 8.10.2018, 23:03
Przecież większe ryzyko nowotworu jest w krajach rozwiniętych, takich jakie są zlokalizowane na zachodzie Europy. Rosja raczej nie należy do tych krajów. Nowoczesne kraje mają tak zdrową żywność i nieskazitelnie czyste powietrze że nikt nie zachoruje na raka. A tak poza tym, dlaczego Niemcy chciały wykupić polskie kopalnie? Dlatego żeby nie było smogu?......
tekel