Droga otwarta jeszcze dzisiaj, cały łącznik w połowie listopada

  • 10.10.2018, 12:42 (aktualizacja 10.10.2018, 13:28)
  • Ryszard Pajura
Droga otwarta jeszcze dzisiaj, cały łącznik w połowie listopada Ruch na drodze zamknięty jest od rana, wznowiony zostanie jeszcze dzisiaj.
Jeszcze przed popołudniowymi powrotami z pracy ma zostać wznowiony ruch na drodze od mostu na Kościuszki do ronda z wjazdem na autostradę w Żyrakowie. On rana droga jest zamknięta.

Trwa kładzenie asfaltu na tym odcinku.

Jak mówi Jacek Drobot, dyrektor Zarządu dróg Powiatowych, nie ma opóźnień w realizacji całej inwestycji, czyli budowy łącznika od zjazdu z autostrady do mostu na ul. 1 Maja w Dębicy. Elementem tej inwestycji jest też nowa nawierzchnia od zjazdu w stronę Zawierzbia, gdzie dzisiaj kładziona jest masa asfaltowa.

Cały łącznik wraz z chodnikami i ścieżkami rowerowymi, ma zostać oddana do użytku w połowie listopada.

Roboty prowadzi Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe z Dębicy, inwestorem jest Powiat Dębicki, a większość pieniędzy ze środków Unii Europejskiej.

ryszardpajura_

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wyborca
Wyborca 10.10.2018, 17:53
Niedobrze! Nie zdążyli na przyjazd Pinokia - miałby się czym pochwalić...
Jarek
Jarek 13.10.2018, 10:14
Sztab kandydata na burmistrza z jedynie słusznej partii do raportu!
kot
kot 10.10.2018, 21:21
Haha, dokładnie. Jakby ktoś mu tam na ucho szepnął po tym wiecu na rynku, że zrobili niedaleko drogę, to na pewno z uśmiechem na ustach odtrąbiłby wielki sukces, a w wiadomościach byłoby to informacją dnia.

Pozostałe