Miss na sesji

  • 11.10.2018, 09:33 (aktualizacja 11.10.2018, 11:45)
  • Ryszard Pajura
Miss na sesji
Karolina Zaworska, I wicemiss Polski nastolatek, odebrała gratulacje za ten sukces na sesji Rady Powiatu.

Pisaliśmy o jej osiągnięciu w na początku lipca OL. Niżej ten tekst.

 

Karolina Zaworska z Dębicy I Wicemiss Polski Nastolatek

Kiedy w marcu tego roku, podczas gali finałowej w Chotowej jej głowę ozdobiła korona najpiękniejszej nastolatki w województwie, nie przypuszczała, że zajdzie tak daleko.
Dębiczanka Karolina Zaworska została wybrana I Wicemiss Polski Nastolatek.

Do Kozienic zjechały kandydatki ze wszystkich województw, a także jedna, która została Miss Polski Natolatek UK&Irleand. Oprócz Karoliny Zaworskiej, uczennicy I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy wystartowało 20 nastolatek.

Zanim jury w składzie Kamila Świerc - Miss Polski 2017, Klaudia Kucharska - Miss Polski Nastolatek 2017 i Jakub Kucner - Mister Polski 2017 wybrało tę najpiękniejszą, kandydatki zaprezentowały się w kilku odsłonach. Na scenie amfiteatru w Kozienicach wystąpiły w kolekcji sportowej, strojach kąpielowych, kolekcji streetwearowej i sukienkach wieczorowych.

Ostatecznie koronę najpiękniejszej nastolatki założyła czternastoletnia Zuzanna Poteraj reprezentująca Podlasie.

Nasza kandydatka zajęła drugie miejsce i jak sama podkreśla, nie do końca może uwierzyć, że jury tak wysoko ją oceniło.

- Poznałam dużo dziewczyn, zawiązałyśmy nowe przyjaźnie, jestem szczęśliwa, że ktoś mnie docenił i dał mi taką szansę - mówi Karolina Zaworska.

Co planuje Karolina w najbliższym czasie? Przede wszystkim chce się skupić na szkole. Po wakacjach pójdzie do II klasy liceum.

Ale nie ukrywa także, że teraz jej kariera w modelingu może przyśpieszyć.

- Szykuje mi się dużo sesji, pokazów mody, mam także nadzieję, że uda mi się podpisać kontrakt z jedną z warszawskich agencji modelek - mówi dębiczanka.

rar

OL nr 27/2018

ryszardpajura_

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe