Płonie dom przy Żeromskiego - zdjęcia

  • 12.10.2018, 21:46 (aktualizacja 12.10.2018, 22:16)
  • Grzegorz Król
Płonie dom przy Żeromskiego - zdjęcia
Trwa gaszenie drewnianego, pożydowskiego domu przy ul. Żeromskiego w Dębicy. Nie wiadomo, czy w jego wnętrzu znajdują się jakieś osoby i co było przyczyną pożaru.

Drewniany dom przy Żeromskiego został wybudowany w 1900 roku. Ostatnio budynek pełnił funkcję lokalu socjalnego, a właścicielem był Urząd Miejski. Miasto wystawiło działkę z budynkami na sprzedaż w sierpniu 2016 roku. Nieruchomość została zakupiona przez jednego z przedsiębiorców z powiatu dębickiego. Dom, jak i zabudowania gospodarcze są w fatalnym stanie technicznym i nadają się jedynie do rozbiórki. W ostatnich miesiącach budynki - pomimo zabezpieczeń - zajmowane były przez dzikich lokatorów. Z wnętrza wydobywają się kłęby dymu. Ul. Żeromskiego jest zamknięta dla ruchu.

Grzegorz Król

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe