OCR Team Dębica trzeci na Węgrzech - zdjęcia

  • 15.10.2018, 08:36
  • Grzegorz Król
OCR Team Dębica trzeci na Węgrzech - zdjęcia
Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy OCR Team Dębica podczas biegu Spartan Beast Miskolc na Węgrzech.

W drużynowych zmaganiach brany był pod uwagę czas ostatniego z czterech najlepszych zawodników. Wynik osiągnięty przez Jakuba Zawojskiego dał naszym zawodnikom trzecią lokatę wśród osiemnastu drużyn tzw. Elity. Spartanie z Dębicy wyprzedzili również 130 drużyn w kategorii open. Ze względu na to, że był to ostatni bieg Spartan w tym sezonie i jednocześnie było to zakończenie klasyfikacji CEU Regional Series, to w węgierskim Miskolcu można było spotkać najlepszych zawodników z całej Europy. Łącznie wystartowało 3666 osób, w tym 56 Polaków.

Długość trasy podczas ostatnich zawodów w tym roku to 27 km, a suma przewyższeń wyniosła 1400 m. Zawodnicy mieli do pokonania 36 przeszkód.

Na mecie biegu dębiczanie meldowali się kolejno: Łukasz Gębara (3:14:16), Piotr Lipa (3:22:24), Bartek Szymaszek (3:24:15) oraz wspomniany wcześniej Jakub Zawojowski (3:36:22). Bieg ukończyli także Bernard Baran oraz Piotr Wolman.

Grzegorz Król

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe