Sobota, 17.11.2018, imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 15.10.2018, 16:30 (aktualizacja 23.10.2018 10:23)
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Najnowsze wydanie Obserwatora Lokalnego w sprzedaży już jutro, we wtorek 16 października. A w nim m.in. na pytania w naszej ankiecie odpowiadają wszyscy kandydaci na burmistrzów i wójtów w powiecie dębickim.

Zapraszamy do lektury.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
plus
plus 18.10.2018, 09:54
Przyjrzyjmy się aktualnemu burmistrzowi. Kim właściwie jest, co sobą prezentuje?
Mariusz Szewczyk w zależności od koniunktury politycznej próbował w swoim politycznym życiu robić karierę między innymi w PSL i w PO mając tam za promotorów słynnych panów – Jana Burego i Bogusław Płodzienia (PSL) oraz Zbigniewa Rynasiewicza (PO). Miał epizod z RIS, prosił o poparcie Edwarda Brzostowskiego, przymilał się do PIS i Wspólnoty Ziemi Dębickiej itd. itd. Ostatnimi czasy objawił się jako prawdziwy niezależny i bezpartyjny mąż opatrznościowy dla Dębicy. Jego walory uzupełnić można wątpliwymi umiejętnościami w zarządzaniu i kierowaniu zespołami ludzkimi i problemami w podejmowaniu decyzji, a właściwie unikaniem podejmowania decyzji.
Im bliżej było do wyborów tym pojawiało się na jego FB więcej i więcej wzbudzających często aż niesmak wpisów cytujących pismo święte, dotyczących wiary itp. Jestem katolikiem ale tak instrumentalne traktowanie wiary i kościoła wygląda na rodzaj nachalnego i faryzejskiego postępowania z którym jest mi nie po drodze.
Nie chcę pana deprecjonować panie burmistrzu, ale niestety źle to w pana przypadku wygląda. Markowanie działań i marketing polityczny nie wystarczą.
Dębica potrzebuje nowych impulsów rozwojowych, które może zapewnić kreatywna osoba mająca świeżość spojrzenia i przede wszystkim możliwości ich realizacji. Pan taką osobą nie jest.
minus
minus 18.10.2018, 13:04
Co reprezentuje sobą Pan kutrzeba, przyjrzyjmy się - zero doświadczenia zawodowego, każda praca zdobywania dzieki przynależności do partii, zero aktywności w radzie miejskiej, czego dowodem jest to, że nikt z mieszkańców go nie zna i niestety w 3 miesiące tego nie da się nadrobić. Popatrzmy też na brudną kampanię, która teraz prowadzi jego sztab, co wszyscy zauważyli, a więc ataki na obecną władze, obrażanie, manipulowanie mieszkańcami mówiąc, że inwestycji i środków nie będzie jak nie będą glosowac na PiS, przygotowywanie wystąpień dla premiera i wiceministra deprecjonujących burmistrza i miasto, fałszywe konta na portalach społecznościowych również mające na celu atak. Nikt ideałem nie jest, ale takie czyny tylko pokazują jak wyglądałyby jego rządy, a takich Dębicy nie potrzeba.
Wyborca
Wyborca 17.10.2018, 14:00
Premier i Minister powinien się troszkę lepiej przygotować przyjeżdżając do Miasta Dębicy - a nie opowiadać bzdury te same co w innych miastach. A P. Kutrzeba proponuję aby gdzieś popracował, a później za rządzenie się zabierał. Już jednego Burmistrza młodego mieliśmy do dziś ponosimy konsekwencje tamtego wyboru - Proponuję dobrze przemyśleć wybór Burmistrza.
znak zapytania
znak zapytania 17.10.2018, 10:40
wie ktoś co to za akcja była z remizą na Świętosława w czasie spotkania wyborczego Kutrzeby?
Obywatel
Obywatel 16.10.2018, 21:36
P.Ewo popieram komentarz.ZGODA!!!!!!EMERYTURA!!!
ciekawy
ciekawy 16.10.2018, 17:45
Na Facebooku jest informacja o spotkaniu Burmistrza z doradcą poprzednim kim jest ten doradca?
Tetefere kuku
Tetefere kuku 16.10.2018, 19:01
Wygogluj sobie, był doradcą Szewczyka w UM przez 2 lata chyba nawet i w radzie nadzorczej mpecu też chyba chwile
Urzędnik
Urzędnik 18.10.2018, 08:08
Doradca Pana Burmistrza był bardzo inteligentną osobą i po bliższym poznaniu szczególnie podczas pracy można było to szczególnie zauważyć oraz pracowitość. Ja jednak zapamiętałem go najbardziej jako świetnego negocjatora. Jak wiele osób z Ratusza uważam, że odejście doradcy było ogromną stratą i brakuję go tutaj czasami.
pracownik placówki miejskiej
pracownik placówki miejskiej 19.10.2018, 12:05
Miałem styczność z tym młodym człowiekiem i potwierdzam że bardzo inteligetny chłopak. Kiedyś w pewnej jednostce podległej miastu mówiliśmy że byłby dobrym burmistrzem i czemu takich ludzi nie mamy do wyboru??????????
wyborca
wyborca 16.10.2018, 13:48
Panie Burmistrzu proszę przed wyborami odpowiedzieć i podać wyliczenia odnośnie tych pseudo 115 mln!
Darek
Darek 15.10.2018, 22:22
Premier i cały dębicki PiS powinien się wstydzić za to co wypowiedział o naszym mieście!!! Obraził nas Dębiczan i ja mu tego nie ZAPOMNE!
Japa
Japa 15.10.2018, 22:00
Będzie coś o legendarnych 115 mln europejskich dotacji burmistrza?
Wieśniak
Wieśniak 15.10.2018, 19:49
Miasto Dębica niech rośnie kosztem Gminy Dębica, aby w końcu powstała Gmina miejska.
Ewa
Ewa 16.10.2018, 15:25
Zmiana wójta jest najważniejsza Obecny już powinien iść na emeryturę.

Pozostałe