Lucjusz Nadbereżny wspiera Kutrzebę

  • 17.10.2018, 13:57
  • Grzegorz Król
Lucjusz Nadbereżny wspiera Kutrzebę Fot. Grzegorz Król
Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny przyjechał do Dębicy, by w zbliżających się wyborach samorządowych wesprzeć Mateusza Kutrzebę w wyścigu do fotela burmistrza.

Jeden z najmłodszych prezydentów miast w Polsce o kandydacie Prawa i Sprawiedliwości wypowiadał się w samych superlatywach.

- Jak coś się da zrobić, to Mateusz to zrobi. Ale potrafi też uderzyć pięścią w stół i powiedzieć "nie", że tak nie można - przekonywał Nadbereżny.

Z kolei Mateusz Kutrzeba wspomniał o pięknych tradycjach Centralnego Okręgu Przemysłowego, które łączą Dębicę i Stalową Wolę. Te tradycje mają być w przyszłości impulsem do współpracy pomiędzy tymi dwoma miastami.

- Po co szukać partnerów poza granicami Polski, co oczywiście również jest potrzebne, ale możemy współpracować tutaj na miejscu, w jednym województwie - mówił Kutrzeba.

 

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
em
em 19.10.2018, 17:09
Mam nadzieję ze po niedzieli obudzimy się w nie-pisowskiej Dębicy.
Kilkanaście lat stagnacji wystarczy.
Baba Jaga
Baba Jaga 18.10.2018, 20:05
Kandydat Kutrzeba powinien wpisać do swojego programu wyborczego przyłączenie Stalowej Woli do Dębicy.
Ech...
Ech... 18.10.2018, 16:51
Spotkanie misiewiczów, jeszcze jednego z Dębicy brakuje....
irek
irek 18.10.2018, 00:11
Kolejna młoda osoba której jedynymi zasługa i i doświadczeniem jest bycie w partii
Ddd
Ddd 17.10.2018, 20:11
Powodzenia Mariusz. Nie daj się, Tyle lat koledzy, zawsze absolutorium a przy wyborach szambo wybuchło.
Pistacja
Pistacja 17.10.2018, 19:43
Teraz pan Kutrzeba powinien pojechać do Stalowej Woli zachwalać Lucjusza Nadbereżnego, który także staruje w wyborach na prezydenta miasta. Takie towarzystwo wzajemnej adoracji ja Ciebie pochwalę w Dębicy a Ty przyjedź i pochwal mnie w Stalowej Woli. Ale pomysł na kampanię _ JAJA
Sss
Sss 17.10.2018, 18:43
Powodzenia Mateusz !!! Liczymy na ciebie ..
FAN MARIA
FAN MARIA 18.10.2018, 00:04
A co za Szewczyka było źle ? A jak się okaże że będzie gorzej.
lucjan
lucjan 17.10.2018, 14:47
Lucjan Nadbereżny pozytywnie zaskoczył wszystkich w Stalowej Woli i mnóstwo środków pozyskał z rządu
Justyna
Justyna 17.10.2018, 19:19
Tak samo uważam widziałam reportaż w telewizji ze Stalowej Woli ile Nadbereżny tam zrobił pozytywnego
wyborca
wyborca 18.10.2018, 09:21
w której ? jedynie słusznej ? faktycznie bardzo obiektywna jest ta telewizja - hahahahahaha
mila
mila 17.10.2018, 14:16
takie ciągłe pokazywanie ile to macie wsparcia świadczy o tym, że macie pełną świadomość przegranej!jest coś co zrobiliście sami bez wsparcia? coś bez wymuszonego uśmiechu i obrażania innych?
przeciwko
przeciwko 17.10.2018, 14:06
taki sam misiewicz, tyle ze akurat w WORD posadke dostal
Polak