Dziewięć smacznych produktów. Zobacz jakie

 • 19.10.2018, 08:31 (aktualizacja 19.10.2018, 22:02)
 • Ryszard Pajura
Dziewięć smacznych produktów. Zobacz jakie Na stoisku z żurkiem brzeźnickim podczas gali w G2A Arena w Jasionce
Dziewięć produktów pięciu firm z naszego powiatu otrzymało certyfikat Smaczne bo Podkarpackie. Gala konkursu, organizowanego przez Centrum Promocji Biznesu odbyła się wczoraj w G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa.

- To z pewnością najsmaczniejsze wydarzenie, jakie organizujemy - powiedział Paweł Zając, prezes CPB. On sam za swą dzialalność, a organizuje także m.in. konkurs Podkarpacka Nagroda Gospodarcza czy regionalne edycje programów Firma Fair Play i Gmina Fair Play, odebrał wczoraj Medal Senatu, przyznany przez marszałka Stanisława Karczewskiego.

Certyfikaty Smaczne bo Podkarpackie otrzymały firmy z naszego powiatu dla dziewięciu produktów:

 

PPHU „Kos” K. Mazur, W. Zych sp.j., Dębica

 • galaretka drobiowa z indyka
 • galaretka drobiowa z kurczaka
 • galaretka wieprzowa golonka

 

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „Mateo” Stanisław Cabaj, Dębica

 • pierogi z kapustą
 • pierogi z grzybami

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "Cimesmak" Artur Legutko, Brzeźnica

 • żurek biały brzeźnicki
 • barszcz biały z Brzeźnicy

 

Piekarnia Roztoczyński spółka z o.o., Dębica

 • podpłomyk milenijny

 

Pracownia Cukiernicza s.c., Dębica (cukiernia Wiktor)

 • makowiec dębicki

 

Program Certyfikujący Najlepsze Produkty Spożywcze Podkarpackiego "Smaczne bo Podkarpackie", organizowany jest przez Centrum  Promocji Biznesu w Rzeszowie przy  współpracy z Wojewodą Podkarpackim  i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego. Partnerami programu są Podkarpacki Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych oraz Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektorat Sanitarny.
Kapitułę Programu tworzą eksperci rynku spożywczego, osób zaufania publicznego oraz przedstawicieli mediów. Kapituła zapoznała się z przedstawioną przez producentów dokumentacją oraz wynikami badań wykonanych przez ekspertów z Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno - Spożywczych w Rzeszowie oraz z Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Rzeszowie.  

ryszardpajura_

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe