Sześć statuetek Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej dla naszych firm

  • 19.10.2018, 10:59 (aktualizacja 19.10.2018, 22:02)
  • Ryszard Pajura
Sześć statuetek Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej dla naszych firm Aleksandra Małozięć, manager ds. komunikacji korporacyjnej Śnieżka SA ze statuetką i certyfikatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2018 za
Mobilne Centrum Szkoleniowe to usługa, za którą Śnieżka SA otrzymała Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą w kategorii usługi. Statuetek dla naszych firm było więcej.

Gala XVII edycji Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza odbyła się wczoraj, w czwartek 18 października, w G2A Arena w Jasionce.

Firmy z naszego powiatu otrzymały sześć statuetek, w tym trzy trafiły do Stanisława Cabaja, właściciela firmy Mateo.

Laureaci:

 

Olimp Laboratories Sp. z o.o.

w kategorii firma rodzinna

 

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mateo Stanisław Cabaj

w kategorii najlepsze produkty za pierogi ze szpinakiem

 

Olimp Laboratories Sp. z o.o.

w kategorii najlepsze produkty za Gold Omega 3®D3+K2

 

Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusz Kamenczak

w kategorii najlepsze produkty kocioł Kamen Perfekt Bio

 

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

w kategorii najlepsze produkty za Mobilne Centrum Szkoleniowe

 

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mateo Stanisław Cabaj

nagroda specjalna za 25 lat działalności.
 

Konkurs organizuje Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego oraz Wojewodą Podkarpackim. Nad tegoroczną Galą patronat honorowy objął Marszałek Senatu Stanisław Karczewski.
 

Mobilne Centrum Szkoleniowe

Usługa za którą Śnieżka SA otrzymała Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą, to nowoczesna i wyposażona w multimedia jednostka zapewniająca komfort pracy na wysokim poziomie, która jest w stanie dojechać niemal wszędzie. Na rynku szkoleń oferowana od czerwca 2016 roku.

Samochód przystosowany jest do prowadzenia szkoleń zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a także eventów jako centrum wystawowe.

- Jesteśmy jedyną firmą w branży farb i lakierów, która posiada własne mobilne centrum szkoleniowe oraz zespół trenerów, którzy przez 12 miesięcy w roku realizują szkolenia oraz eventy sprzedażowo-marketingowe dla naszych partnerów biznesowych - podkreśla Aleksandra Małozięć, manager ds. komunikacji korporacyjnej.
W ramach działalności Mobilnego Centrum Szkoleniowego FFiL Śnieżka oferuje pakiet darmowych szkoleń teoretyczno-praktycznych i pokazowych.

W ramach projektu MCS Śnieżka SA oferuje 5 modułów szkoleniowych, wśród których znajdują się tematy dotyczące malowania, szpachlowania, aplikacji efektów dekoracyjnych, ochrony drewna, dociepleń ścian budynków. Szkolenia prowadzone są w ramach 4 godzinnych sesji, podczas których uczestnicy mają okazję do zapoznania się z prawidłowymi technikami aplikacji wyrobów, najczęściej popełnianymi błędami wykonawczymi i sposobami ich unikania, a także nowościami rynkowymi. Bardzo ważnym elementem jest również wymiana doświadczeń pomiędzy wykonawcami.

ryszardpajura_

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe