Wybory - ponad połowa poszła do urn

  • 21.10.2018, 19:27 (aktualizacja 22.10.2018, 19:27)
  • Ryszard Pajura
Wybory - ponad połowa poszła do urn
54,44% wyborców w naszym powiecie poszło wczoraj do urn wyborczych. Najwyższa była w gminach Pilzno i Żyraków, najniższa w mieście Dębica.

Frekwencja w poszczególnych gminach:

 

Pilzno - 58,19% 

Żyraków - 57,42%    

Jodłowa - 55,99%    

Czarna - 55,09%   

Gmina Dębica - 54,34%    

Brzostek - 54,24%

Dębica (miasto) - 51,76%

 

Według danych Państwowej Komisji Wyborczej

 


 

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jan
jan 22.10.2018, 13:20
Ludzie gdzie wy macie swój rozum.Czy wy umiecie analizować te wybory.40% poszło do wyborów -20% z 40% to poparcie dla PIS -to jest 20% społeczeństwa Dębicy.Reszta nie poszła do wyborów bo ma dość tej obłudy i obiecanek PIS.Ludzie zacznijcie myśleć.
Karolek
Karolek 22.10.2018, 11:16
A tyle się Premier naobiecywał. Ani Kutrzeba, ani władza nie zdobyli 50% +, czyżby brak zaufania do skladanych deklaracji?
emeryt
emeryt 22.10.2018, 10:23
Jeden z lokali wyborczych miałem w zasięgu wzroku. Ludzie walili tłumnie przez cały dzień. To skąd taka niska frekwencja?
jureks52
jureks52 22.10.2018, 09:14
Niska frekwencja w Dębicy jest również spowodowana tym, że na co dzień znacznie mniej tu ludzi mieszka niż jest zameldowanych. Sporo osób stąd wyjechało i nigdzie nie głosowało.
Do zobaczenia za 5 lat
Do zobaczenia za 5 lat 22.10.2018, 08:45
Wygrał PiS, Kutrzeba i Szewczyk. Ludzie wybrali kontynuację. Znaczy, jest ok. A Ci co nie poszli, potwierdzili wybór pozostałych.
Rycho Zdzicho
Rycho Zdzicho 23.10.2018, 14:05
Dobre, Ci co nie poszli potwierdzili ... Jesteś kolejną osoba która mówi w imieniu innych bez ich zgody.
Ja nie byłem ponieważ nie ufam tym którzy kandydowali, to nie są moi przedstawiciele. Jak znajdzie się kandydat (man nadzieję w kolejnej kadencji) godny mojego zaufania to oddam swój głos.Bo mój głos jest tylko moim i moje powody są moimi i nie służą do manipulacji osobom nieupoważnionym.
WYBORCA
WYBORCA 22.10.2018, 07:30
TO ,ŻE FREKWENCJA NISKA W DĘBICY ŚWIADCZY -LUDZIE MAJĄ DOSYĆ NIKCZEMNEJ PROPAGANDY I OSZUSTWA I MISIEWICZÓW.A MIASTO BRUDNE JAK NIGDY!!!!!!!!!!
wk
wk 22.10.2018, 09:15
Jasne, dlatego lepiej wszystko olać i narzekać dalej, masakra, bardziej to znaczy że nie ma co dla Dębicy się starać
wyborca