Sobota, 17.11.2018, imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 22.10.2018, 19:31 (aktualizacja 29.10.2018 19:12)
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Najnowszy numer Obserwatora Lokalnego w sprzedaży już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rexton
Rexton 24.10.2018, 06:09
Obecni włodarze? Nie, czas na młodszych czas na zmiany
Rozdział tronu z ołtarzem
Rozdział tronu z ołtarzem 23.10.2018, 17:51
Mam dylemat bo żaden kandydat to nie moja bajka, z jednej strony rozmodlony burmistrz a z drugiej kandydat pisu o dziwo nie obnoszący się z wiarą. Ciekawe czy chodzi do kościoła bo jakoś to umknęło w trakcie tej kampani. Zdjęcia Szewczyka z pielgrzymek i innych uroczystości kościelnych fruwają po necie, a w temacie Kutrzeba nic nie wiadomo w tym temacie. Może to i dobrze, że nie obnosi się z wiarą będzie może dbał o miasto a nie jak mawiała moja babcia słuchał się księży. Muszę się jeszcze zastanowić bo ani jeden ani drugi to nie moja baja
jas
jas 23.10.2018, 17:13
wymienic starych na mlodych moze byc jeszcze lepej
Wyborca z Witosa
Wyborca z Witosa 23.10.2018, 10:24
patrząc na stan naszego miasta niestety nie mogę oddać głosu na obecnego Burmistrza Pana Szewczyka, tym bardzie patrząc na mało realny program do wykonania. Nie głosowałem w I turze, w drugiej zagłosuje na Mateusza Kutrzebę. Większy problem miał bym mieszkając w Gminie Dębica bo tam jednak Wójt coś robi i to widać, a z drugiej strony tez pasowało by tam postawić na kogoś młodego. Na szczęście Gmina to nie mój problem i tylko zastanawiam się czego tam się da a w mieście się nie da? Tak więc podsumowując w mieście pod wieloma względami gorzej już nie będzie, może być lepiej i w to wierze i dlatego oddam głos na kogoś z mojego pokolenia bo przynajmniej jest szansa że on ma na pewne sprawy podobne spojrzenie jak ja.
Tomasz
Tomasz 23.10.2018, 12:23
Ja też nie głosowałem i bardzo żaluje. Tez pójdę na drugą turę i zagłosuje ale na Pana MARIUSZA SZEWCZYKA!!!!!
rurek
rurek 23.10.2018, 14:36
twoje prawo na tym polega demokracja, idziesz albo nie jak idziesz to głosujesz na kogo chcesz. Źle obstawisz to też twoja odpowiedzialność
herold
herold 23.10.2018, 10:00
Super, podoba mi się to. Trzeba dać młodym szanse!
kolo
kolo 23.10.2018, 08:59
"Dość dyktatury kobiet!!!!" :D:D:D
Hanka
Hanka 23.10.2018, 08:29
była szansa podczas wyborów wyjsc z układów to się wyborcy popisali!!!! te same twarze na górze i te same w radach !! wstyd
Raf
Raf 23.10.2018, 08:22
Ja pitole wyniki radnych dopiero za tydzien w obserwatorze. Jak zwyklw jaja sobie z ludzi robią. ŻENADA
WYBORCA
WYBORCA 23.10.2018, 08:20
NAJWYŻSZY CZAS NA NOWE UKŁADY I KOLESIOSTWO. CHCEMY SWOICH. ANI KROKU WSTECZ
Kopalnia kleofas
Kopalnia kleofas 23.10.2018, 07:15
Trzeba odesłać obecnych wójtów i Burmistrzów na emeryturę i przewietrzyć układy.
Gagarin
Gagarin 23.10.2018, 05:31
I super czas odsunąć od władzy starych i wymienić na młodych
wwwww
wwwww 22.10.2018, 22:42
Musimy stare układy zastąpić nowymi układami.
Wszyscy do urn!!!
Piotrek
Piotrek 22.10.2018, 22:30
DOŚĆ UKŁADÓW !!! Trzeba zmian!!!!
kjhjgcfc
kjhjgcfc 23.10.2018, 14:30
na układy nima rady :)))
wyborca
wyborca 22.10.2018, 20:50
najwyższy czas wymienić tych z układów
Tomasz
Tomasz 23.10.2018, 07:21
Za pózno bo 11 z PiS sie ostało niestety ale jest jescze szansa odsuniecia kandydata PiS...;)
BananTM
BananTM 22.10.2018, 20:35
PIS kontra reszta świata.... :))))

Pozostałe