Poniedziałek, 25.03.2019

W ramach jednego, dwa konkursy poezji

  • 24.10.2018, 08:42
  • Ryszard Pajura
W ramach jednego, dwa konkursy poezji Fragment plakatu; całość zobacz niżej
Od tego roku Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej z uwagi na chęć rozwoju oraz promocji uczestników konkursu z naszego rejonu zmienia swoją formułę. W jego skład wchodzić będą dwa odrębne konkursy będące eliminacjami do organizowanych przedsięwzięć na wyższych szczeblach.

W ramach Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej 15 listopada br. (czwartek) w Domu Kultury i Kinie Kosmos MOK w Dębicy odbędą się eliminacje rejonowe do Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”, którego organizatorami są: Pałac Młodzieży w Nowym Sączu, Kopalnia Soli w Bochni oraz Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej „Promyczek”.

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut

Finał tegoż konkursu odbędzie się w malowniczej scenerii Uzdrowiska Kopalni Soli w Bochni.

Do eliminacji rejonowych szkoły oraz ośrodki kultury kwalifikują po trzy osoby z następujących kategorii wiekowych: I-III, IV-VI, VII-VIII (klasy szkół podstawowych).

16 listopada br. (piątek) będą miały miejsce eliminacje powiatowe do XXVIII Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej, organizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim. Konkurs skierowany jest dla uczniów szkół średnich oraz osób dorosłych i obejmuje trzy kategorie: recytację, poezję śpiewaną oraz monodram.

Do eliminacji rejonowych z każdej kategorii szkoła lub ośrodek kultury może zakwalifikować pięciu recytatorów z kategorii uczniów szkół średnich oraz trzech recytatorów z kategorii osób dorosłych.

Zgłoszenia do udziału w eliminacjach należy przesyłać do 8 listopada na adres [email protected] lub DKiK Kosmos MOK w Dębicy, ul. Lisa 3, 39-200 Dębica.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminach konkursów dostępnych na stronach internetowych: www.palacmlodziezy.pl, www.mgoks.pl oraz www.mokdebica.pl.

Informacja Miejskiego Ośrodka Kultury

 

ryszardpajura_

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe