Wolontariusze zebrali koce, kołdry i poduszki

  • 24.10.2018, 14:30
  • Ryszard Pajura
Wolontariusze zebrali koce, kołdry i poduszki
Wszystkie prezenty zebrane przez uczniów Zespołu Szkół w Straszęcinie, trafiły do przytuliska Psi Azylek w Bobrowej.

4 października obchodzony był Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji  Szkolne Koło Wolontariatu działające w Zespole Szkół w Straszęcinie włączyło się w działania Elżbiety Orkisz  –  Wolontariusza Roku 2017 w gminie Żyraków i zebrało koce, ręczniki, kołdry oraz poduszki dla zwierząt ze schroniska.

Uczniowie naszej szkoły z sercem z sercem włączyli się w zbiórkę  potrzebnych przedmiotów. Wielu młodych ludzi zadbało o to, by pieskom w schronisku było w zimie ciepło, wygodnie i przytulnie. Uczniowie z własnej inicjatywy przynieśli też karmę, by dać radość samotnym zwierzętom.

Zgromadzone przedmioty trzeba było posegregować i spakować tak, aby nadawały się do transportu. Wszystko było czyste i pachnące.

Segregacją i pakowaniem zajęły się wolontariuszki z klasy III gimnazjalnej: Emanuela Murtaś, Małgorzata Furgał, Wiktoria Słota i Emilia Jaskot.

Wszystkie prezenty trafiły do Przytuliska Psi Azylek w Bobrowej.

Informacja i zdjęcia: Zespół Szkół w Straszęcinie

ryszardpajura_

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe