Pasikonik w Mielcu - Igloopolanie nagrodzeni

  • 25.11.2016, 12:01 (aktualizacja 25.11.2016, 12:04)
  • Admin Admin
Pasikonik w Mielcu - Igloopolanie nagrodzeni

Mali Igloopolanie oraz Igloopolanie - grupa młodzieżowa po raz kolejny w tym roku wywalczyli podium na festiwalu folklorystycznym. Tym razem w Mielcu podczas zakończonego wczoraj wieczorem XV Przeglądu Zespołów Tanecznych Pasikonik.

Mali Igloopolanie nagrodzeni zostali w swojej kategorii wiekowej za taniec Krakowiak Narodowy (udział brało 6 zespołów z róznych miast).
Igloopolanie - grupa młodzieżowa zajęli w swoje kategorii wiekowej 2 miejsce za Tańce Lubelskie (udział brało 5 zespołów z różnych miast).
To sukces młodych tancerzy oraz osób z nimi pracujących:
- choreografowie: Mali Igloopolanie - Kinga Jurek, Igloopolanie grupa młodzieżowa - Kacper Jurek;
- przygotowanie kostiumów - Krystyna Wiktor;
Przygotowanie muzyczne oraz akompaniament - Stanisław Wiktor, Zenon Piękoś.
Igloopolanie młodzi i ci starsi to zdyscyplinowana młodzież z Dębicy i okolic.
- Te młode osoby z dumą i pełnym zaangażowaniem reprezentują Zespół Pieśni i Tańca Igloopolanie, który już za 2 lata będzie obchodził 40 - lecie istnienia - mówi Kinga Kurcz.

Admin Admin

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gratulacje :)
Gratulacje :) 28.11.2016, 12:51
Gratulacje dla Kadry i Zespołu. Wiem ile to czasu potrzeba poświęcić i ile pracy włożyć w to, żeby osiągnąć taki sukces. Tylko pozazdrościć i jeszcze raz pogratulować.

Pozostałe