Poniedziałek, 25.03.2019

Przytulanie zawsze w cenie

  • 26.10.2018, 14:42 (aktualizacja 26.10.2018 14:47)
  • Ryszard Pajura
Przytulanie zawsze w cenie
Czasem klocki lego, czasem puzzle, mogą też być Dobble lub Warcaby, byle było z mamą. Dziś było turlanie, pełzanie, głaskanie, przytulanie, kołysanie, jazda na kocach, łazikowanie po mamie, czyli najlepsze zabawy pod słońcem.

Zajęcia prowadzi Krystyna Żądło, wykorzystując pomysły Weroniki Sherborne. I na tym można by zakończyć informację, bo żadne słowo komentarza nie nazwie odpowiednio tego, co udało się stworzyć podczas spotkania. Radość dzieci i mam była niezmierzona, a niezapomniane chwile pozostaną w serduszkach dzieci i serduchach mam.

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut

Zajęcia realizowane były w ramach inicjatywy „W kręgu dziecięcych zainteresowań” finansowanej w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2018 -2019”. Dzięki mecenasom dzieci uczestniczą również w zajęciach muzycznych z Krzysztofem Prokopem i tanecznych – z Małgorzatą Kanią oraz mają wtorkowe popołudnia z grami planszowymi.

- Zmęczeni, ale szczęśliwi zamykają każdy dzień w tygodniu i nie mogą doczekać się następnych spotkań – mówi Regina Żuchowska, jedna z mam, która jest inicjatorką projektu.

Działania w gminie Żyraków wspierają członkowie Stowarzyszenia Razem Zdziałamy Więcej.

 

Diana Wójcik

 

ryszardpajura_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe