Lepiej omijaj to rondo

  • 27.10.2018, 10:20
  • Ryszard Pajura
Lepiej omijaj to rondo
Dzisiaj jeszcze kilka godzin, przynajmniej do 13-tej potrwają prace na rondzie przez mostem na Wisłoce na Zawierzbie, na przecięciu ulic Kościuszki, Kosynierów Racławickich i Jana Pawła II.

Tworzą się na nich duże korki, dlatego lepiej omijać to rondo, także jadąc do Dębicy. Przez Wisłokę warto przejeżdżać przez most na Straszęcin.

Zbudowane zaledwie kilka lat temu rondo jest teraz remontowane. Niestety, utrudnienia potrwają także w kolejnych dniach, teraz modernizowana jest zachodnia część ronda, taki zabieg czeka też jego drugą stronę.

ryszardpajura_

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kierowca
Kierowca 27.10.2018, 14:19
Zapraszam na nowo budowane "rondo" w Pustyni - totalna dezorganizacja, chaos, brak wyraźnego oznakowania, jazda pod prąd, bezmyślne blokowanie przejazdu i wjeżdżanie bez możliwości zjazdu z ronda, co powoduje korki. Doskonale rozumiem, że trwa budowa, ale zanim dojdzie do poważnego wypadku może stróże prawa przyglądną się, co tam się dzieje.
kot Salem
kot Salem 27.10.2018, 13:56
Jakimś dziwnym trafem połowa remontów w czteroleciu przypada właśnie na czas kampanii wyborczej. No co za przypadek! Nie wiem tylko, czy te remonty cieszą mieszkańców, czy ich denerwują
Micek
Micek 27.10.2018, 11:39
Przed druga tura poprawiają ?

Pozostałe