Sobota, 17.11.2018, imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Rączka i Tylec przed drugą turą w gminie Żyraków

  • 27.10.2018, 15:26 (aktualizacja 28.10.2018 16:30)
Rączka i Tylec przed drugą turą w gminie Żyraków Marek Rączka i Krzysztof Tylec
- Liczę na rozsądek wyborców - mówi Marek Rączka. - Jestem w tej chwili w pół drogi - twierdzi Krzysztof Tylec.


Rozmowy z kandydatami na wójta gminy Żyraków w najnowszym wydaniu tygodnika Obserwator Lokalny.

W sprzedaży już 30 października br., jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bet
Bet 30.10.2018, 09:53
Ja za wójta nie chce mieć nikogo z PiSu dodatkowo policjanta.
Anna
Anna 30.10.2018, 16:55
A co zawinił ci policjant ? Taki człowiek jak każdy W każdym zawodzie znajdziesz ludzi fajnych i idiotów Znasz Tylca? A mnie partia obojętna Ja głosuję na człowieka A ty Bet? Jakim jesteś człowiekiem?
darekdebica
darekdebica 29.10.2018, 14:36
Czas na wietrzenie 2 kadencje max :)
Podasz...
Podasz... 30.10.2018, 14:55
...konkretny powód? Czy tylko wyświechtany slogan?
ara
ara 28.10.2018, 21:12
Rozsądek 2 - czy wg Ciebie, to jest rozsądne,żeby PIS blokował pieniądze tylko dlatego, że wójtem gminy jest ktoś z innej opcji? Mamy rozumieć, że PIS to taka partia, która przedkłada układy partyjne nad dobro mieszkańców gminy?? Jeśli tak, to wybaczcie, ale nie takiej "dobrej zmiany" oczekujemy!!!!
rozsądek 2
rozsądek 2 29.10.2018, 08:02
Ara zapytaj wójtów z PIS kiedy rządził PSL dlaczego nie dostawali pieniędzy albo musieli błagać o nie lokalną wierchuszkę z PSL ? Dziwne ze podnosisz ten argument bo tak było za każdej partii która rządziła a kiedy rządził PSl to było nagminne
Ataturu
Ataturu 28.10.2018, 21:01
Czas na zmianę w gminie Żyraków, głosujcie na Krzyśka
Obiektywny
Obiektywny 28.10.2018, 19:32
Czas na zmiane w Naszej gminie.
Pan Krzysztof jest czlowiekiem sukcesu . A dla Pana Marka Raczki stanowisko wojta jest sposobem na zycie. To chyba nie tak ma działać. Powodzenia Panie Krzysztofie.
wyborca
wyborca 30.10.2018, 18:48
Jakiego sukcesu? Moze dasz jakiś przykład jego sukcesu? Chyba jedyny to taki,że emeryturki milicyjnej dozył
Kret
Kret 30.10.2018, 14:57
Proszę przybliżyć kilka sukcesów.
Ana
Ana 30.10.2018, 16:59
Sukcesem Krzyśka Tylca jest fakt że jest fajnym ciepłym człowiek Nie zmienił go wykonywany zawód i pieniądz nie jest dla niego celem Lubi działać a przeciwności go nie załamują Umie podejmować decyzje i bierze za nie odpowiedzialność a z tego co wiem obecny włodarz Żyrakowa ma z tym problem
Pamiętam i nie zapomnę
Pamiętam i nie zapomnę 30.10.2018, 18:51
Zapewniam Cię,że nie umie podejmować decyzji i nie bierze za nie odpowiedzialności bo wie,że zawsze wybroni go naczelnik.Wiem o czym piszę .
antypis
antypis 29.10.2018, 18:32
jakiego sukcesu? pokaż mi ten sukces?
Rozsądek 2
Rozsądek 2 28.10.2018, 18:35
Każdy rozsądnie myślący człowiek bardzo dobrze zdaje sobie sprawę że pieniądze sa ważne i to bardzo W powiecie !kasę będzie trzymał PiS a super kasę w województwie też ma i będzie miał PiS Nie ma Lady W. w województwie ale jest Laczak i Bieszczad a im nie po drodze z Rączką W powiecie jest 4 radnych z PSL a to mało No co może Jarosz? Niech chłop myśli o sobie Młody Reguła przegrał z nauczycielem a tata już nie będzie Starosta ! Rozsądek podpowiada mi że kiepska przyszłość czeka Żyraków pod wodzą Rączki
No to...
No to... 30.10.2018, 14:59
...rozliczyć radnych powiatowych.
Piotr
Piotr 28.10.2018, 16:43
Panie Krzysztofie imię zobowiązuje więc życzymy powodzenia Zmiany co 8 lat są potrzebne ale też inne patrzenie na wiele spraw biorąc pod uwagę wiek kandydatów. Jest pan silnym człowiekiem panie Krzysztofie O wiele silniejszym niż obecny włodarz gminy On zawsze potrzebował wskazówek innych osób z PSL Powodzenia panie Krzysztofie Tylec Do boju Prawda zwycięży

Pozostałe